Sport a FitnessFotbal

History of the FIFA World Cup: vítězství a zklamání

Je obtížné najít na naší planetě sportovní hry, která by soutěžit v popularitě fotbalu. Jako jeden z nejdostupnějších sportu pro všech oblastí života, to je zajímavé pro lidi, jak daleko od konkurence, a fanoušci na jakékoliv úrovni. Přesto, v horní části šampionátu jsou v planetárním měřítku - hlavní událost, která se koná každé čtyři roky. V této chvíli, fotbalové historie světového šampionátu strávil 20 turnajů.

první turnaj

Volba místa konání prvního mistrovství světa ve fotbale ve prospěch Uruguaji nebyla náhodná. Tento tým vyhrál poslední dva mezinárodní turnaje na olympijských hrách, a za jeho služby pro jihoamerické moc získal právo hostit mezinárodní soutěže. Stalo se to v roce 1930, kdy byl na mistrovství světa koná a první v historii. Football pak bylo souzeno získat srdce lidí po celém světě. 13 zúčastněné země byly registrovány k účasti. Domovský stadion v Montevideu byl pro uruguayský reprezentant je opravdu zlatý. Že na něm domácí tým vyhrál vůbec první zlatou medaili šampionát.

World Cup Soccer: History of vítězství

V budoucích světových turnajích konaných s určitou pravidelností - jednou za čtyři roky. Výjimkou byly čtyřicátých let, kdy v důsledku druhé světové války, které byly vypuštěny dvě události.

Mistrovství světa, které se konalo v Itálii, má spokojených fanoušků nového režimu. Pořadatelé použila tzv Olympic systém, ve kterém je poražený vyřazen z boje. Opět platí, že nejsilnější jsou hostitelé, tentokrát italský tým.

Po válce se svět fotbalový šampionát pokračoval v roce 1950. První poválečný šampionát byl pověřen jednáním brazilské federace. Místní fanoušci rozumně očekávat triumf jeho hráčů. Schéma turnajové hry se opět modifikována a nyní konečné kvarteto odhalil nejsilnější v round robin. Před posledním utkání brazilského národního týmu spokojeni s remízou, ale oni ztratili jejich hořké soupeřící Uruguayans s výsledkem 1-2 a stal se teprve druhým. Time „pentakampiony“ přijde za pár let, a v té době byla celá země se ponořila do smutku.

Éra brazilského národního týmu

Šestý v řadě Světového poháru, který se konal u švédských oblastech, označil hegemonii brazilského fotbalu po mnoho let přijít. Ve Švédsku tento tým na hlavě byla silnější než jejich protivníci. Proto jsou pouze výsledky semifinálových a finálových zápasů. Obě hry skončily se stejným skóre 5-2 ve prospěch Brazílie.

V roce 1962 na mistrovství světa, které se konalo v Chile, historie opakuje v mnoha ohledech. Opět brazilský steamroller tým předá jeho soupeři tím, že pouze jeden bod v základní skupině týmu Československa. Možnost získat i soupeře padla na Brazilci ve finále. A tentokrát, „žlutý“ byl silnější se skóre 3-1.

Ale na mistrovství světa v roce 1966 by mohl brazilský tým nepřekonal skupinové fázi. Pro spravedlnost je třeba poznamenat, že to má své důvody. Ztráta několika předních hráčů, včetně Pelé, nepříznivý vliv na herní potenciál mágů hrací doby. A vyhrál mistrovství svých majitelů, hráči Anglie porazit ve finále německého národního týmu se skóre 4-2. Na průkopníky fotbalu tento triumf zůstane pouze v tento den.

Ale po čtyřech letech v mexickém Světového poháru Brazilci získal titul z nejsilnějších týmů planety. V tomto okamžiku je jihoamerický tým vyhrál šest zápasů ze šesti, s celkovým rozdílem branek a připustil 19-7. Finále proti Italům vzal velkou výhodu brazilského národního týmu a skončila porážkou 4-1. Opět platí, že celý svět obdivoval hru velké Pele.

Éra celkem fotbalu

Jak čas ubíhal, změnil svět, změnily a hlavní sport. Autobusy jsou stále více experimentují s taktikou hry, a to bylo začíná nést ovoce. Se konala v roce 1974 v Německu Světový pohár, historie výsledků, které ukázaly, jak důležitá je trénující personál, překvapený. Německý tým vedený Helmut Schoen triumfálně držel domácí turnaj vyhrál druhé zlato ve své historii.

V budoucnu, vítězem se stává různé týmy. Ale historie světového poháru FIFA pro Brazilce vzal jeho místo. Ani jeden z nich nebyl schopen zopakovat úspěch z jihoamerických týmů, mít vyhrál dva turnaje v řadě.

osobnosti

Každý World Cup - vítězný příběh, příběh osobností, jeho hra získala miliony fanoušků. Na předválečné závody byly hlavní hvězdy Stabille, Meazza, františek plánička, Piolla - jména, mluvit Little Current fanoušci tohoto sportu, ale zároveň bývalé kultovní hráči ve svých zemích.

V poválečných letech do popředí Brazilci s rozptylem hvězd, mezi nimiž byl Pelé, trojnásobný mistr světa v brazilské reprezentaci. Spolu s ním se na fotbalových stadionech lesk Dida, Garrincha a další fotbalové průvodce. Příští epocha dala světu takové množství jako Beckenbauer, Kempes, Rossi, Boniek.

Championship 1986 byl mezníkem v historii mezinárodního fotbalu. Nejen, že je argentinský národní tým již podruhé stala nejsilnější tým na světě, se stal hlavním formace o postavení hvězdy Diego Maradona, se děje na zázraky turnaje. Možná, že po Pele byl prvním hráčem, je uveden jako vysoká.

Kahn, Ronaldo, Batistuta, Zidane, Klose - každý fotbalový fanoušek může pokračovat v tomto seznamu, v závislosti na jejich preference.

Tým Ruska (SSSR) na mistrovství světa

První účast našich hráčů v největší světové turnaje konají na mistrovství šestém světa ve Švédsku. Debut byl docela úspěšný. Ruští sportovci se vydali mezi osm nejlepších týmů na světě, ztratil ve čtvrtfinále vojsk se skóre 0-2. O čtyři roky později, výsledek byl stejný: čas odjezdu na fázi ¼ finále. Znovu překážkou byl tým z hostitelů šampionátu, tým Chile.

Nejúspěšnější v historii tuzemského fotbalu se stal Světový pohár v Anglii, kde náš tým dosáhl semifinále. V budoucnu z těchto výsledků jen snít.

Rusko na Světovém poháru - příběh docela smutné. Jeho projev tým začal v roce 1994. Poté, co se stal právním nástupcem Sovětského svazu, ruský tým provádí třikrát na mistrovství světa. Bohužel, všechny tři turnaje byly již v základní skupině dokončeno. Doufejme, že World Cup 2018, který se bude konat v naší zemi, přinese sportovci více důvodů k hrdosti.

Světový pohár FIFA: Historie a statistika

Jak víte, všechny sporty vyžadují neustálé výpočty nejrůznějších ukazatelů. Pokud vezmeme v úvahu čistě čísla, můžete vidět následující údaje: v okamžiku fotbalové historii světových šampionátů má 20 z turnaje, ale pouze 8 týmů se stal majitelem hlavní cenu.

Největší počet vítězství pro brazilský národní tým - 5, blízko k němu jsou národní týmy Německa a Itálie, které mají na svém kontě čtyři vítězství. Nejlepší střelec v historii světových šampionátů je německý útočník Miroslav Klose. Ve svých aktivních 16 vstřelených gólů. Největší počet osobních vítězství v Pele aktivum, které třikrát mistr světa v rámci brazilského týmu. Většina vystoupení v závěrečné sérii mezinárodních mistrovství konalo německý fotbalista Lothar Matthäus.

FIFA World Cup 2018: Očekávání

History of the FIFA World Cup pokračuje v jeho zprávě. A příští mistrovství světa, které se bude konat v Rusku, doplňuje příběh s novými fakty. Tento turnaj slibuje, že bude zajímavé, zábavné, vzrušující. Rozhodně rozsvítí nové hvězdy a sportovci budou blikat, známý po celém světě.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.