Sport a FitnessFotbal

"International" comeback. Jaký je nezničitelnost ducha?

V doslovném překladu do angličtiny comeback - «návrat». K dnešnímu dni, tento koncept je široce vstoupil do slovníku ruských teenagerů a je často používán jako slang nebo sportovních subjektů. Proto lze říci o comeback, že tato definice je jasné a použitou v prostředí dnešní mládeže.

Pojem „comeback“ v oblasti sportu

Zjednodušeně řečeno, slovo „comeback“ je používán v kolektivních sportech, když jeden z klubů v průběhu hry je docela daleko za soupeři a zároveň v jednání je konečný vítěz. V komentáři k těmto hrám, často používané adjektiva „neuvěřitelný comeback“ nebo „self-dávat překvapující a schopnost bojovat.“ Taková setkání, kdy beznadějně prohrávající tým nakonec vytáhne vítězství, dává hráčům pozitivní přístup, a tyto hry mohou být účinné na pozadí vzestupu.

Používá slovo „comeback“ v každodenním životě

Co znamená „comeback“ v každodenním životě, můžeme pochopit z rozhovorů dnešní mládež. Oni používají tuto definici, když chtějí říci o návratu někoho nebo něco. Stojí za zmínku, že obecně platí, že anglické slova a výrazy pevně zakotven ve slovníku teenagerů a stala již v provozu.

Nejlepší fotbal comeback v nedávné historii

Zápas mezi Německem a Švédskem v kvalifikaci kole 2014 Světového poháru, který se konal 16. října 2012, a skončil remízou s výsledkem 4: 4, obsahoval úžasný švédský comeback. Němci jsou v klidu a měří vedli čtyři branky v poločase a předpokládal, aniž by příliš mnoho potíží, aby jej k vítězství. Švédové, podle pořadí, se snažil zvrátit průběh jednání a skóre alespoň cíl prestiže. Jako výsledek, poslední gól byl zaznamenán v čase stávky na 93 minut a Švédsku dosáhl remízu.

Finále nejprestižnější fotbalový turnaj - Champions League - v roce 2005 měl velkolepý scénář. Návrat ve fotbale na tak vysoké úrovni, - vzácný jev. Pak italský „Milan“ ve hře s anglickým „Liverpool“, jak se zdá, udělal dobrý start vyhrát a po prvních pětačtyřiceti minutách držel skóre tři góly, ale Britové na to a je považován za předchůdce fotbalu, protože jsem se snaží použít vše, co se vyhrát , „Liverpool“ skóre a výsledný penalty shoot-out vyhraje trofej.

V roce 2004, jsou tam dva masterovityh klub „Manchester City“ a „Tottenham“ ve finále FA Cupu. Tento zápas byl velkorysý k cílům a obsahoval výjimečnou krásu comeback. Co je fotbal pro anglické fanoušky - nemusíte říkat, že jsou nejhorlivější fanoušci na světě. V ten den, fanoušci v Manchesteru hnalo do rána, protože jejich klub vzal zápas, prohrávat ve třech cílů v průběhu zasedání.

V roce 2001 v Londýně „Tottenham“ a zůstal v Manchesteru a strávil zápas v FA Cupu s místním „Manchester United“. Masterovitaya domácí tým před zápasem a nedokázal si představit, že bude připouštějí tři góly na přelomu. Dlouholetý manažer Sir Aleks Fergyusson v první polovině zasedání vydala Solskjaer nějak změnit průběh jednání, ale týmy odcházejí do přestávky se skóre 0: 3 ve prospěch hostů. Během pauzy, Ferguson stále nalézt ta správná slova a dvě rychlé přihrávky Beckham se svými asistencemi vedly k tomu, že tam byl neuvěřitelný comeback. Co se děje v hledišti „Old Trafford“ - to je nemožné vyjádřit slovy. Nakonec „United“ držel krásnou druhou polovinu a zasloužil vyhrál se skóre 5: 3.

Comeback v hokeji

S ohledem na specifika hry v ledním hokeji, když přijde v čele více než fotbal, častěji se stává comeback. Co je to návrat ke hře hokeje po několika ztracených cílů, fanoušci vědí z první ruky. V každém ročním National Hockey League ve Spojených státech nebo v Kontinentální hokejové lize v našem případě, takový comeback více než jednou.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.