Novinky a společnostCelebrity

Lewis Hamilton kariéra světový titul

Lewis Hamilton - slavný britský jezdec ve formuli 1. Teď byl ve prospěch týmu, „Mercedes“, smlouva s nímž byl podepsán pilot v roce 2013. Lewis ženatý. Tisková často objevily zvěsti o romantickém vztahu Lewise Hamiltona a Rihanna, ale řidič sám opakovaně uvedl, že slavný zpěvák seznámit se po dlouhou dobu, a oni jsou jen přátelé.

Časná kariéra

Lewis se narodil v roce 1985. Ve věku 11 let, jsem začal karting, stejně jako většina jezdců ve Formuli 1. V roce 2001 se účastnil Formula Winter Series Renaultu. Hamilton jel čtyři závody a skončil celkově 5. místo, nezískal žádné medaile.

A debut v šampionátu

V roce 2007 ve svém prvním závodě Hamilton vyhrál bronz. Všichni byli v šoku britskou premiéru. Ale to byl jen začátek. Na malajské Grand Prix Lewis Hamilton byl druhý, poté získal stříbro v Bahrajnu, ve Španělsku a Monaku. Šesté a sedmé etapy Formule 1 pilotů začal „zlato“. Poprvé na nejvyšším stupni, Lewis vstoupil v Kanadě, a podruhé - ve Spojených státech amerických. Vedle Hamilton získal bronzovou medaili ve Francii a Velké Británii. Po té došlo k výpadku - 9. místo na evropské Grand Prix. Po neúspěchu Lewis Hamilton by mohl okamžitě vyhrát - Grand Prix v Maďarsku pilot přinesl třetí zlato v kariéře.

Potom, v průběhu tří etapy Brit nemohl vyhrát ještě jednou, jen jednou skončil na druhém místě. V Japonsku, Lewis Hamilton byl schopný vyhrát znovu. 16. Grand Prix sezóny, která se konala v Číně, se stal atlet katastrofa. Pilot nebyl schopen dokončit závod a komplikují jejich boj o titul. V posledním závodě sezóny v jednom z rohů Hamilton auto zastavil. Jako výsledek, skončil na sedmém místě, což mu nedovolil, aby se stal šampionem Formule 1 v první sezóně.

Ale mistrovství Angličanů nemuseli dlouho čekat. dokázal v příští sezóně vyhrát Formule 1. Poté, co vyhrál v Austrálii, Lewis vzal 5. místo v Malajsii, byl na 13. místě v Bahrajnu. Za to, že se mu podařilo vrátit na pódium. 3., 2. a 1. Řidič se konal ve Španělsku, Turecku a Monaku, v uvedeném pořadí. Poté, co opustil během Grand Prix v Kanadě a na 10. místo na stupních ve Francii, Hamilton byl schopný vyhrát 4 stupně vítězů, z nichž dva byly zlaté, pět následné závody. Jeho poslední vítězství v šampionátu sezóny Lewis dostal v Číně. 98 bodů nechá Britové vyhrát obecnou klasifikaci.

Druhá a třetí šampionát

Následujících pět sezón s Lewisem Hamiltonem nevyvinul. Ten ukončil sezónu čtvrtý třikrát a pátý dvakrát. Pouze 5 sezón závodník dokázal vyhrát 13 výher. V roce 2014, Hamilton byl schopen získat titul vzorce 1.

Grand Prix v Austrálii, Lewis byl neschopný dostat až do konce, ale pak zaznamenal 4 vítězství v řadě. V šestém stupni, který se konal v Monaku, Hamilton byl druhý. V Kanadě, nebyl schopen dokončit již podruhé v této sezoně. Pak tu byl rakouský Grand Prix, kde Lewis Hamilton získal stříbrnou medaili. Další vítězství získal v rodné Británii, následovaná 3 třetím místě. V Belgii, Britové zase šel mimo trať, ale pak jsem byl schopen vyhrát 6 kroků 384 bodů 7. Hamilton udělal dvojnásobný mistr ve formuli 1.

O rok později vyhrál Formule 1 již podruhé za sebou, vstřelil 10 vítězství. Ve dvou britských sezóně pouze jednou bez úspěchu pokusil vylézt na pódium, ne-li brát v úvahu závod, v němž nedokončil. V minulé sezóně Brit vyhrál 10 etap a skončil na druhém místě v pořadí. Tento rok, Lewis Hamilton je na 2. místě po 4 etapách.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.