Sport a FitnessHokej

Moderní pravidla pro Bandy

V současné době jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů je hokej (Bandy). Pravidla hry se trochu liší od tradičního hokeje, ale tam jsou některé zásadní rozdíly.

obecné pojmy

bandy s názvem zimní sport týmu. Zápasy se konají na zledovatělém terénu. Hráči se musí pohybovat kolem kluziště na bruslích. Manipulaci pouze tyčinky jsou vyrobeny s míčem. To platí i pro normované útoky a cílů a průchodů. Brankáři kluby nemají, ale ve svém arzenálu existují speciální rukavice.

Cílem hry je porazit soupeřovy branky. Vítězem se stává tým, který vstřelil více branek v přiděleném čase zápasu. V mezinárodní praxi, hra se obvykle nazývá „bandy“. V Rusku to je nazýváno „bandy“. Pravidla soutěže závisí na asociaci, pod jehož záštitou se turnaje. Pravidla jsou velmi podobné, ale olympiáda jsou trochu upraven.

Šéf Mezinárodní federace Bandy FIB. Pořádáním velkých akcí často spojených olympijský výbor.

History of creation

Analogový bandy je známá již od starověku. Poté, namísto dávných lidí používá hole tupý hůl. První zmínky o datu herní zpět do BC 20. století. e. Nalezené při vykopávkách jednoho z egyptských vesnic postavy, ukázat lidem nahrál míč zvláštní klub. Něco podobného bylo zjištěno na území bývalého aztéckého kmene cheuka. Je také známo, že stejným způsobem míč závodil ve starém Japonsku, Řecku a Římě.

Na zamrzlých vodních plochách poprvé začal hrát ve středověku. Ve starých kronikách 10. století lze nalézt opakované zmínky o hře, jako je hokej, ačkoli v té době to bylo voláno různě: klyushkovanie, pero, hrnec, kolotoč, \ chase. Je známo, že jedním z hlavních fanoušky hry v Rusku byl Petr I. Byl to on, kdo zavedl od Holland železných bruslí. V 9. století na Islandu dařilo hru s názvem „knattleyker“. Dříve v Británii měl celou soutěž Bandy. Moderní pravidla hokej míčové hry byly schváleny a jsou vytvořeny pouze na počátku 19. století. Předpisy mají dát dohromady britských nadšenců. Bylo to v Anglii byli prvními návěsy kluby, které se staly „Nottingham Forest“ a „Sheffield United“. V roce 1891, Británie vytvořila asociace NAB, která převzala povinnosti pořadatele oficiální soutěže. Byl to britský nakonec přispěla k rozvoji pohazovat v zemích, jako je Norsko, Švédsko, Švýcarsko a další.

V Rusku po dlouhou dobu zůstávala hokej na amatérské úrovni. Teprve v roce 1998 v Leningradě, jeden z hlavních válců, první zápas schválených mezinárodních pravidel. Od chvíle, kdy v Rusku, tato sportovní disciplína začala rychle nabírat rychlost.

Pravidla hry: tým

V žádosti o utkání na každé straně by neměla být větší než 17 lidí. Na začátku utkání na hřišti může být pouze šest hráčů, včetně brankáře. Počet substitucí v oficiálních turnajích není omezen. změna shrne během zastávky zápasu je zakázáno. Pravidla pohazovat o porušení předpisů stanovit odstranění 3 minut. Je třeba poznamenat, že po sobě jdoucí hráč musí opustit hrací plochu, než na jeho místo bude postrádat. Jakákoliv manipulace složení průchodu bez účasti soudce. Výjimkou je náhradní brankář. Tento postup je možný pouze se souhlasem hlavního rozhodčího během přerušení zasedání. Je pozoruhodné, že propadnou počítají bez brankáře.

normy polní

Kluziště bandy se nijak neliší od tradiční disciplíny ledové plochy. Pole délka se může měnit od 45 do 61 m, přičemž šířka -. 26-30m v oficiální soutěže standardu je válec o rozměrech 58 do 29 m.

Rules Bandy také rozvržení a polí. Je shodná s klasickou formou, ale tam je jeden další nuance. Tky definovaný cíl, a přerušovaná pás procházející kruhy dotek. kontaktními místy jsou místa pro volné kopy.

Vrata musí být ve výšce 1,22 m a maximální šířka - 1,83 m.

Časová

Profesionálního pánského vypouštění schůzka bude trvat 90 minut. Podobně jako v době zápasu a mládež až do 21 let. Dětské pozice zahrnují zkrácení hry a 60 minut. U žen, každý ze dvou polovin trvající 35 minut. Doba trvání přestávky mezi obdobími závisí na pravidlech hospodářské soutěže. To může trvat od 5 do 10 minut. Podobně počítá, a odstranění z pole. Podle pravidel turnaje, může být od 2 do 10 minut.

Je pozoruhodné, že pravidla hry hokeje s míčem nezahrnují čas navíc. To platí jak pro mužské a ženské kategorie.

Pravidla hry: Standardní

Je-li volný kop všichni protivníci musí být ze střely do 5 m. Standard od místa, kde byl stanoven porušení. Výjimkou je volný kop udělena útočícího družstva v pokutovém území, nebo přes brankovou čáru.

Hrát na obličej přímými soupeři pouze povolené, ale bránící stranu. Volný kop se nazývá bandy přestřelka. Jedná se o alternativní analog fotbalové trestu. Rules Bandy říkají, že rána by mělo být provedeno pouze po zapískání rozhodčího. Výchozím bodem je červená linka. Před prvním kontaktu všichni hráči útočícího týmu jsou za modré oblasti. Pokud jako výsledek kulkou není skórování, zápas pokračuje. Je zakázáno hrát volný kop, který umožnil, mimochodem, ve hře ledního hokeje.

Pravidla hry: Porušování

Členové týmu se nesmí tlačit nebo zadržet soupeře. Je zakázáno uchopit protivníka hůl, lpí na své vlastní. Soudce jmenuje standardní ustanovení o zpoždění míč s rukama. V Bend k projektilu se lze dotknout jen s kyjem. Brankář má právo vzít míč dávno v rukách. Neházejte do rukavic nebo hůl soupeře.

Rules Bandy zakazují veškeré projevy nerovnosti na poli. Za nebezpečnou hru nebo pokusu udeřit protihráče rozhodčí způsobem potrestáni. Je zakázáno, aby trefil míč, když je nad rameno. Nedotýkejte se shell, nebo v leže na kolenou.

Přinášet míč je považováno za porušení trupu a nohou hry. Brankáři hodit projektil do pole tak, aby se dotýkal stranu.

odstranění

V profesionální pohazovat rozhodčí má právo diskvalifikovat pachatele po dobu 3 až 5 minut a do konce utkání. Závažnost trestu závisí na faul. Pravidla hry hokeje poskytne 3 minuty trest za úmyslný dotyk skořápky ruka hůl úder do soupeře, ilegální náhradu, a tak dále. N. K dispozici je také malý typ porušování patří spory s rozhodčím.

Diskvalifikace po dobu 5 minut dochází kvůli zakopnutí, tlačit přes palubu zpoždění paži pin hůl soupeře pochybení.

Pro úmyslně drsné a nebezpečné hry, stejně jako pro odstranění třetího vetřelce musí opustit hranice pole před koncem zasedání.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.