Sport a FitnessVodní sporty

Angelica Timanina: biografie, manžel, fotky

Angelica Timanina - jedna z nejznámějších sportovců v synchronizovaném plavání, dokázala opakovaně dokázal, že odhodlání a vůli k vítězství bude mít možnost získat celý svět mluví o tobě. A mluvíme o tom, protože to není jen 11-mistr světa, ale i olympijský vítěz.

Angelica Timanina: životopis, dětství

Budoucí závodník Timanina Anzhelika se narodil v roce 1989, dne 26. dubna ve městě Sverdlovsk. Když dívka již od útlého věku začal projevovat lásku k vodě, rodiče neměli potíže s výběrem sportu pro budoucí šampióny, a dal jej do části synchronizovaného plavání. Po prvních tříd ve skupině synchronizované plavců Angelica Timanina stal se významně odlišuje od svého spolužáka plavání. A pak ta holka začala prorokují velkou budoucnost ve světě sportu.

Jeho první lekce Angelica navštívili 5 let, a dokonce pak jeho první trenér ve škole №19 SDYUSSHOR -. L. Yu Kapustina řekl, že dívka čeká na velkou výhru, a má pravdu. Když je hladina Jekatěrinburg škola synchronizovaném plavání se stal Angelica snadné, moji rodiče se rozhodli přesunout do Moskvy, a tam, v roce 2005 získala zasloužený titul mistr sportu Ruska.

Časná kariéra

Svoji kariéru zahájil sinhronistki Anzheliki Timaninoy i když byla ještě dítě, ale v reálném světě profesionálního sportu vyšla v roce 2008, kdy se stala stranou první, a po něm, a vítěz třetí místo v turnaji, který hrál World Trophy Mezinárodní federace vodních sportů. Zatímco ruský synchronizované plavání tým předvedl juniorský personálu, a spolu s Angelica, zatímco třetí místo byla pořízena a její partner v programu duetů Daria Korobov. Ale to byl jen začátek jejího kariéry, a jeho hlavní debut nastal v roce 2009, kdy byla část ruské reprezentace.

V roce 2009 začal Světového poháru, který se konal v Římě. Pak dívka podařilo vyhrát dvě zlaté medaile pro technické a skupinové programy. Poté, co v roce 2010 v Budapešti koná Světový pohár a ruské synchronizované plavců získal první místo, odcházející za žádných méně silných soupeřů. Rozdíl v bodech, takže dívky si vzal vpřed vítězství na mistrovství rozléhal po celém světě.

Olympijské hry

Ale bez ohledu na to, jak vysoko a více výher sinhronistki, jejím hlavním cílem vždy zůstává na olympijských hrách. A po dlouhé cestě dívka se podařilo, aby se stal mistrem z olympijských her v roce 2012. Pak byli v Londýně, a sportovec nedokázal vyhrát ve skupinových soutěžích. Zdálo se, že všechny sny a odměny, které jsou možné, dívka už vyhrál, ale to není všechno, protože tam je ještě jeden olympijských her, a mnoho ze světových šampionátů že ona vyhraje. Svou vůli vyhrát a odhodlání nezklamal. Nyní Angelica Timanina, fotky, které si můžete prohlédnout v článku - profesionální ruský synchronizované plavců, známý po celém světě.

Hlavní sportovní kariéry

V roce 2011, synchronizované plavci opět mohli dokázat všem, že je jedním z nejlepších ve svém sportu na Světovém poháru, který se konal v Šanghaji. Angelica Timanina stal trojnásobný mistr světa ve skupině v oblasti hospodářské soutěže a jejich kombinace. Po vítězství na olympijských hrách v Londýně v roce 2013, získala další dvě zlaté medaile pro jejich zemi. Soutěže byly drženy v Kazani. Medaili získala pro skupinu a kombinované výkony na letní univerziády. Ale letos, vařila jeho fanoušci další příjemné překvapení. Přejít na mistrovství světa v Barceloně, znovu vyhrála skupinu a kombinované výkony. Nyní 27 let holka, a vzhledem k jeho jedenácti vítězství na mistrovství světa, olympijský titul a titul poctěn Mistr sportu.

Angelica Timanina: manžel, osobní život

Uspořádat svůj osobní život, když dáte si celý sportu, není tak jednoduché. Tím spíš, že ona byla neustále v pohybu, a myslela jen na přípravu na soutěž a školení. Přesto se jí podařilo najít slušný člověk, jehož jméno je Ivan Vasiljev. Po třech letech se setkat a námluv Guy dívkou sňatku a Angelica Timanina ženatý. Jak později vysvětlil v rozhovoru s mladý pár, oni byli známí po dlouhou dobu. Potkali jsme se v obecných přáteli. Ten chlap ji okamžitě všiml, ale Angelica zatímco přemýšlel jen o sportu, a jejich komunikace byla zastavena. Po několika letech sociální sítě opět tlačil Ivan a Angelice, a to i tehdy nemohli opustit. Svatební hráli s Thajskem, obřad byl uzavřen, a to i příbuzní nebyl. Pár se rozhodl, aby se tento večer jen pro dva, a několik dní na ně se již připojilo své rodiny a přátele.

život dnes

Nyní se věnuje její slávu a rodinného života. Vzhledem k manželství Angelica Timanina méně času umístil sport, ale to nebrání tomu, aby se být nejlepší ve svém týmu. Ta dívka je stejně tvrdohlavě pokračuje k vlaku, a kromě sportovního života, byl více a sekulární. V roce 2014 jí byl udělen titul z nejvíce sekulárních sportovců, to byl jen schopný předjet fotbalové Fedor Smolov. Žena a teď se můžete často setkat na různých recepcích a večírcích, je velmi aktivní a v důsledku toho se jí podaří skloubit úspěšnou kariéru v synchronizovaném plavání se šťastným rodinným životem. Také ona teprve nedávno absolvoval Ústavu tělesné výchovy Ural Státní pedagogické univerzitě.

Vůle k vítězství a touha dokázat světu, že je nejlepší, pak se nechá vystoupit na 11-krát mistr světa v synchronizovaném plavání Anzhelike Timaninoy na piedestal slávy. O to říká celý svět, ale ona se nezastaví, protože přední existuje mnoho způsobů, jak ukázat, že je nejlepší, a to nejen v oblasti sportu, synchronizované plavání, ale i v mnoha dalších oblastech.

Můžeme si jen přát hodně štěstí do této krásné cílevědomé dívky ve všech jejích snahách a nové brilantní vítězství!

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.