Sport a FitnessTenis

Gael Monfils: Biografie a tenisová kariéra

Gael Monfils Sebastien se narodil 1. září 1986 ve Francii. Vyrůstal ve sportovním rodině, od raného dětství byl rád basketbal. Je to koníček byl velmi užitečné při tenisové kariéry: mistrovsky sportovec s tenisovou raketou.

Jeho otec, Rufin kdysi přestěhoval do Francie v zámoří oddělení východokaribských Guadeloupe. V minulosti působil jako profesionální fotbalista a vždy vštípil lásku ke sportu na svého syna. Před chlapec měl vybrat mezi fotbal a tenisové kariéry. Monfis Gael vybral tenis. Sylveth matka - rodák z Martiniku. Rodina má dvě děti, mladší bratr Gael má Derip.

Oblíbený koníček je tenista procházky mezi hrami a školení. Dává přednost chodit, poslech hudby, jeho oblíbený styl R & B. Láska k basketbalu nevymizela s věkem, a hrál si s radostí ve svém volném čase Gael Monfils. Osobní život je obvykle zůstává v zákulisí.

zajímavosti

Tenis hrál malou roli ve filmu Martin S. Gael, samozřejmě, hrál roli nádherné tenista, který je sám. Na roli sportovce jsem zvládl velmi dobře, protože to nebylo nutné vymyslet cokoliv. Gael Monfils udělal to, co by se dalo nejlépe - hrát tenis.

začínající na silnici

Francouzský atlet začali přicházet svou kariéru v roce 2002 ao dva roky později se stal lídrem mezi juniory a vyhrál tři ze čtyř turnajů. Vedle Gael získal ITF Futures. Pak se jeho průvod se nabírá na obrátkách, a začne na událostech ATP Tour. Díky vítězství, Gael Monfils ve čtvrtfinále, tam, bohužel, dává cestu k dalším francouzským profesionální tenista Richard Gasquet. Také v roce 2004, organizátoři turnaje Masters Gael vyzvány k účasti na turnaji, již existuje sportovec je poražen v 2. kole Australian profesionální tenista Lleyton Hewitt.

Vítězství a porážka

Skutečný plná sezóna Monfils hrál v roce 2005 v prohlídce asijsko-pacifické oblasti. Rakouský šampionát bude startovat v grandslamových turnajů. Je snadné se dostat jen do 2. kola. V zimě téhož roku, sportovec zvítězí v ATP Calenger. Později Gael vyhrál na turnaji v Tunisku. Tento úspěch výrazně zvyšuje své místo v žebříčku. Teď vstoupí do první stovky lidí!

Na tenista French otevřené podaří získat titul. Toto vítězství zvyšuje rating hráče je již na svém čtyřicet šestém místě. Později na podzim Gael podaří dostat do finále, kde se, bohužel, že ustupuje důstojnost je americký profesionální tenista Endi Roddiku, který je třetí hráč na světě.

Po celou sezónu Gael Monfils dosahuje neuvěřitelné výsledky, a stoupá v žebříčku více než dvou set kroků, zařadil třicáté místo v Top 50. To vydělává téměř půl milionu dolarů.

série neštěstí

Příští rok na tenis začíná ztrácet na první světový raketu, švýcarský profesionální tenista Roger Federer. Dále se sportovec pohybuje ve stejném duchu. Monfils nemůže jít nad rámec prvního kola na French Open pouze se mu podaří dostat se na čtvrté kolo. Pak v soutěži Londýně Gael přichází do čtvrtfinále, ale musel odstoupit z turnaje kvůli zdravotním problémům. Celá sezóna tenis stane porucha, on byl schopný hrát jen pár turnajů. Výsledek roku byla ztráta patnáct míst v žebříčku. Do konce roku 2006, sportovec trvá čtyřicet šesté místo.

Není to tak špatné

V roce 2007, Gael Monfils dosáhnout třetí kolo u rakouského mistrovství. V posledním měsíci na jaře půjde do finále turnaje. Na cestě ke konečnému Tenista podařilo porazit několik silných uchazeči. V rozhodující hře Gael ztrácí. Na French Open ve třetím kole. V následujících měsících roku nadále hrát Monfils ve Wimbledonu a dostat se na třetí kolo. Bohužel, musel ujít mistrovství Ameriky, také ze zdravotních důvodů, se neúčastní v turnaji až do konce roku.

Na začátku roku 2008, Gael chybět Australian Open mistrovství, as nedávné zranění dosud umožňují atlet hrát. Jeho obnova byla hodně zpoždění, ale v polovině jarní Monfils se poprvé v sezóně vyhrát dva zápasy a dostat se na třetí kolo. V květnu, vyhrává Challenger turnaj. V roce 2008, Gael Monfils dosáhly nejlepších výsledků v grandslamových turnajů. Po sérii turnajové tenista zraní rameno, protože to, co má přijít Uimbildon. Je dobře rehabilituje jeho místo v žebříčku a vzal čtrnácté místo, do konce roku.

2009 tenis začíná s průchodem do semifinále turnaje v Dauhá. Na šampionátu v Austrálii Gael jde do čtvrtého kola a na tuto část v šampionátu končí pro něj. Uprostřed zimy Monfils jde do semifinále v Rotterdamu a finále na turnaji v Acapulcu. Opět jsem byl zraněn, byl nucen vynechat Wimbledon. Na podzim poprvé za čtyři roky, získal titul na ATP Tour. Jako výsledek, tenisový hráč zvedne o jeden stupeň v pořadí a zařadí 13th. V rozhovoru v roce 2009, často rád zmínil své místo v žebříčku Gael Monfils. Biografie atleta obsahuje mnoho zajímavých informací o turnaji obecně a sportu zejména.

opět Wimbledon

V příštím roce začne pro tenisty s Brisbane. A konečně, pro více času se mu podaří k účasti na Wimbledonu, přichází do třetího kola Gael. Být v dobré kondici, Monfils hrál chytrý hru v Paříži, v tomto roce se ukázalo, do finále. V roce 2010 se sportovec dokáže vyšplhat ještě jeden krok v žebříčku, a teď to již zaujímá 12. místo.

V první polovině roku 2011, tenista přechází ve finále v Melbourne a ztrácí. V létě se účastní v semifinále na několika turnajích v Halle, Hamburku, pak ve finále ve Washingtonu. Po turnaji v Nice, kde Gael Monfils prohrál, již hraje hlavní konkurent her kvůli problémům kolena. V první polovině roku 2016, abych byl přesný, 27. ledna ve čtvrtfinále Australian Open se silným soupeřem splňuje Monfis Gael. Raonich Milosh, kanadský tenista, bývalá čtvrtá raketa na světě a hraje Francouz pokračuje.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.