Sport a FitnessFotbal

Interkontinentální pohár

V moderním fotbale existuje velké množství různých trofejí pro týmy, které bojují na různých úrovních. V klubu je fotbal nejprestižnější turnaj považuje za Champions League, zatímco nejaktivnější týmy bojují mezi sebou v rámci Světového poháru. Nicméně, tyto dva turnaje nejsou omezeny na fotbal, tam je mnohem víc řadu trofejí, že tým může dostat. A v tomto případě to bude o Interkontinentální pohár. Dozvíte se, jak dlouho to je drženo, jaká je jeho podstata, a kdo nejčastěji to vyhrál. Kromě toho se dozvíte o tom, co je Plážový fotbal Interkontinentální pohár, a jak velký jeho odlišnosti.

Co je to

Intercontinental Cup - turnaj, který se koná od roku 1960 do roku 2004 mezi těmito dvěma kluby. Jedním z nich byl vítěz evropské Ligy mistrů, které již bylo uvedeno výše, a druhá - vítěz Libertadores poháru. Copa Libertadores - je obdoba Ligy mistrů v Jižní Americe, kde se ukázalo, někteří z nejsilnějších klubů na území kontinentu. To znamená, že Interkontinentální pohár je krátký turnaj, který se skládá z jediného zápasu, a v rámci turnaje je rozhodnuto, co fotbal je silnější v daném roce, Jižní Ameriky nebo Evropy.

turnaj historie

Interkontinentální pohár konal v roce 1960, ale je třeba poznamenat, že prvních dvacet let se skládal ze dvou zápasů, ale od roku 1980 byl změněn formát turnaje a tým začal držet ne dva, ale jeden zápas. Prvním mistrem byl Madrid „Real“ v roce 1960, který porazil Uruguay „Penarol“ s celkovým skóre 5: 1. Již v příštím roce byla znatelně nedokonalé systém. V prvním zápase na „Peñarol“ získala portugalská Benfica „“, ale ve druhém zápase zvítězil uruguayské klubu. V důsledku toho jsme museli hrát třetí a rozhodující zápas, ve kterém Uruguayans vytáhl vítězství. Nicméně, tři zápasy v turnaji, což je zdaleka nejprestižnější - to bylo příliš mnoho, takže formát a ne trvat tak dlouho. Prvním klubem získat trofej v roce 1980 v novém formátu, se stal uruguayský „Nacional“, který porazil anglického „Nottingham Forest“.

Posledním majitelem Intercontinental poháru byl portugalský klub „Port“, který v roce 2004 porazil kolumbijské klubu „Once Caldas“ na penalty. Nejvíce názvem klubu v rámci turnaje jsou tři jihoamerické a dva evropští představitelé. Je argentinský klub Boca Juniors „“, což je uruguayský tým „Penarol“ a „Nacional“ a italský „Milan“ a španělská „Real“. Všechny tyto příkazy historie turnaje třikrát vyhrál pohár.

konec Cup

Již v roce 2000 bylo jasné, že Interkontinentální pohár ztrácí popularitu a je na cestě k jeho poklesu. Pak tu byl poprvé konal FIFA Club World Cup, který zahrnoval zástupce nejen dvou nejsilnějších kontinentálních konfederací. V důsledku toho je tento turnaj získal popularitu, a Interkontinentální pohár přestala existovat. Nicméně, jak již bylo řečeno výše, tento turnaj není jen klasický fotbal. Má turnaj a plážový fotbal. Interkontinentální pohár tam - je to trochu větší konkurence, a to je odlišit.

Plážový fotbal trophy

Jaký je rozdíl o tomto turnaji, pokud jde o plážový fotbal? Interkontinentální pohár je v tomto případě zcela odlišná. Za prvé, je tento test byl proveden mezi kluby a národní týmy v jednotlivých zemích. Za druhé, to není tak bezvýznamný. Naopak, je považován za druhou nejprestižnější po Světovém poháru. To jsou rysy plážový fotbal. Interkontinentální pohár turnaj je poměrně mladý, nesl až v roce 2011. Tak, to bylo hráno jen pětkrát.

Kdo je nejsilnější ze všech v tomto turnaji, který je známý pro své plážový fotbal? Interkontinentální pohár poprvé vyhrál brazilský národní tým vyhrál národní tým Íránu. Na druhém turnaji v konečném setkání Rusku a Tahiti a Rusové vítězný. Ty ukázaly, že jsou jedním z nejlepších národů hrát plážový fotbal. Interkontinentální pohár Brazílie opět vyhrál a pak Írán. V obou případech ve finále tým hrál proti Rusům, kteří nemohli opakují dosažení 2012. Nicméně, Rusko je skutečně schopen zahrát plážový fotbal - Interkontinentální pohár v příštích dvou letech získal tento konkrétní tým. A v obou případech byl poražen brazilský národní tým. Jak můžete vidět, Plážový fotbal Interkontinentální pohár je velmi odlišný od toho držel ve velkém fotbale.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.