Sport a FitnessHokej

Neobvyklé sporty - roller hokej

Často mladí lidé se zajímají o neobvyklých sportech. Vezměme si například, hokej válce. Fotografie a tento článek vám pomůže se s tím vypořádat. To však není tak těžké. Roller hokej - sport, který se podobá pravidelný hokej, jen namísto míč podložka je zde použit. Úkolem hráče je to gól do branky soupeře.

Trocha historie

Poprvé se objevila hra v Anglii ve dvacátém století. Pak se začal hrát proti Němcům. Roller hokej vyvinut ve vysoké ekonomické schopnosti zemí. V současné době existují organizace, jako jsou sportovní asociace International Roller a Mezinárodní federace bruslení. Tyto organizace jsou organizátoři světa a mistrovství Evropy.

Potřebné vybavení

Hrát roller hokej vyžadují speciálně vybavené dětské hřiště. Většina jeho délka je 20 x 40 m, alespoň 15 x 35 m. Plošina může být potažena asfalt, beton, kamenných desek nebo dřevěných desek. Hlavní věc, že to bylo oplocené ráfek, která by neměla být menší než 20 cm na výšku.

Každý hráč je povinen řádně oblékat. Povinné jištění pod ponožky, chrániče kolen, rukavice a obvaz. Brankář má speciální podložky pro ochranu nohou, jejich tloušťka je asi 35 cm. U rukavic použití ochrana rukou, tlusté dlani. Brankář také nosí chrániče kolen a obvaz. Často maska pro ochranu vašeho obličeje.

Roller Hockey - některé koule?

Velmi zábavné a vzrušující je válec hokej. Míč používá pro hru speciálu, to je vyrobena z tvrdé gumy. Hmotnost - 155 gramů, průměr - 23 cm Je dosaženo branky, když míč překročí brankovou čáru soupeřovy ..

Roller hokej je něco jako vysoké míče. Takže je nějaký míč, který po nárazu hůl odletěl do 1,5 metru nebo více. Jestli létal tak vysoko v odrazu bít brankáře, není považován za chybu. V ostatních případech, jako je obsazení se počítá jako porušení.

Hůl musí být vyrobeny ze dřeva. Výška od 90 do 115 cm a vážící více než 500 gramů.

herní zařízení

Tým se skládá ze dvou útočníků, jednoho pojiva, jednoho brankáře a jednoho obránce. Navíc, lavice musí sedět jeden brankář a dva hráči na hrací plochu. Vyměnit hráče kdykoliv během hry nebo během přestávky. Hlavní věc je, že nový člen může spustit hru pouze tehdy, když nahradil opustil oblast.

Ve hře dvou polovin, z nichž každý trvá 20 minut. Jeden přestávka - 10 minut. Je také možné přiřadit více času, v případě potřeby v souladu s pravidly hry. První další období trvá 2 minuty, druhá delší - 4 minuty. Hra pokračuje až do prvního gólu.

Hra je velmi podobná pravidelný lední hokej. Sportovci se musí pohybovat velmi rychle sestavit, aby si všimnout každý pohyb protivníka. V této hře si můžete trénovat své abs, paže a nohy.

Je důležité, aby sportovci hrát kolektivně. Jestliže každý hráč bude dělat, co se mu zlíbí, vyhraje tento tým nebude nikdy dosáhnout. Všichni v týmu plní svou roli, ale nakonec všichni spolupracovat.

Každý hráč má dobře pohybovat na válcích. Aby bylo možné otáčet a otáčet vysokou rychlostí, snížit rychlost, zpomalí. Kromě schopnosti pohybovat se na válečcích, hráč musí vědět, jak používat hokejku a musí být schopen přijímat a přihrát, jen tak dál a hodit do branky.

Co je to face-off?

Vhazování se provádí na začátku utkání, v průběhu hry nebo prodloužení. V případě, že rozhodčí nemůže přesně sledovat hru, má právo pozastavit hru a znovu jej spustit pomocí vhazování. K tomu dva hráči soupeřova stánku naproti sobě v středové oblasti dělat. Míč je na zemi, klub soupeři ve vzdálenosti 20 cm od něj. Po zapískání, hra může začít. Tady, každý hráč musí ukázat rychlost a hbitost sehnat hrací doby.

Stejně jako v pravidelném hře, může soudce jmenovat volný kop nebo pokutový kop. Během této stávky stát hráči za osou. Brankář stojící v cíli, hráč, který udělá ránu - na ochranné známky pro pokutového kopu.

Za porušování soudce může odstranit hráče na 2, 5 nebo více minut. V některých případech, kdy došlo k hrubé porušení pravidel, může rozhodčí vyloučit hráče do konce hry. Vyloučený hráč nesmí být nahrazen. V tomto případě příkaz zůstává s menším počtem hráčů, a to se stává mnohem zranitelnější.

Hra sleduje soudce. Jeden vedoucí, kteří spolu s hráči se pohybuje na hrací ploše a zajišťuje, že neexistují žádné porušení. Další dva jsou v bráně. Během cílů, které mají vztyčit vlajku, což ukazuje, že míč do branky. V případě jakýchkoliv sporů soudce může dát radu, nebo požádat o živé video z utkání. Postupem času se hra sledovat soudce časoměřiče. Považují jak dlouho trvá, než hrát, jak dlouho to trvalo a zastavit čas navíc.

Chcete-li se dozvědět, jak se hraje hokej válce, budete potřebovat hodně času. Nejprve je potřeba jen jezdit na válcích, pak naučit se různé techniky běhu. Pak můžete začít bruslit s holí a míčem, naučit se pravidla hry. Kdy bude hlavní chod ukončen a student začíná být plynulý v holí a míčem, můžete přejít na složitější cvičení. Je to jiný způsob útoku a obrany, psaní básní, klamavých manévrech.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.