Novinky a společnostCelebrity

John Higgins: životopis, fakta o životě, fotky

Jeden z nejvýznamnějších a nejznámějších představitelů snookeru je John Higgins. Hráč Biografie začala v malém městě Wishaw, kde se narodil 18. května 1975. Skot vyhrál mezinárodní řidičský průkaz a stal se profesionálním hráčem v roce 1992.

Spolu s dalšími, neméně významný Brit Ronnie O'Sullivanem, vstoupil mezi světovou špičku odrůdy snookeru - kulečník. První triumf došlo v roce 1994, kdy ve finále byl poražen Deyv Harold. Od té doby se jeho kariéra začala rychle vyvíjejí.

Careers Scotland "čaroděj"

První dva sezón své kariéry, John strávil velmi skromné. Oznámil sebe v turnaji velký Pri, který senzačně získal první místo. V tomto známém přehrávači nezastavil a následující sezóně vyhrál dva tituly a British Open International Open. Tyto úspěchy umožnily Skota, aby se 11. místo v žebříčku světového snookeru.

V sezóně 1995-1996 John Higgins nadále vykazoval vynikající hru. Jeho sbírka trofejí byl doplněn o několik dalších titulů: German Open, International Open. Stal se čtvrtým finalista pro světové turnaje a sebevědomě se nachází na druhém řádku hodnocení.

Sezóna 1997/98 byla nejúspěšnější v Skota kariéry. Higgins byl finalistou 8 žebříčku turnaje. Teď už jen mistrovství světa, kde nebyl znám velký úspěch. Úspěšná kombinace okolností by mohlo vést k drahocenné sen hráče. K tomu, Stiven Hendri musel prohrát v prvním kole soutěže, a John, získat trofej. Jako výsledek, on dosáhl za úkol a vzal první místo v žebříčku.

Výškové a prudký pokles

V sezóně 1998/99 Dzhon Higgins nedokázal obhájit titul. Nicméně, hráč byl na prvním řádku, kvůli zisku v několika významných soutěží: The Masters, China International, UK Snooker Championship.

Následující období nebyl tak úspěšný v hlavním kariéry. V jednom z turnajů, on zaznamenal nejvíce bodů na zápas. První maximální náběh 147 bodů zaznamenaných v Nations Cup, a pak Irish Masters v oblasti hospodářské soutěže. Higgins vyhrál trofej několik ocenění v soutěžích Welsh Open a Grand Prix.

Ve školním roce 2000/01 John začala klesat. Zpočátku šlo všechno dobře, a byl poražený ve finále britských mistrovství vynikající Mark Williams. Nicméně, v Grand Prix, zastavil se účastní kvůli svatbě. Národy Cup zápas prohrál s Ronnie O'Sullivanem a klesl na žebříčku třetí místo svět.

I přes nízkou úroveň hry v následujících dvou sezónách, John Higgins se podařilo zůstat v první pětce nejlepších snookerových hráčů.

Vysoká úroveň dovedností - na prvním místě v žebříčku

V roce 2005/06 Skot získal vynikající herní formu. Na turnaji Grand Prix, vyhrál drtivé vítězství nad jeho věčný rival Ronnie O'Sullivan. Současně, John vytvořil několik záznamů: 4 set-series a 494 běhy skórovaly.

Britský šampionát byl méně úspěšný Higgins. Prohrál v 1/8 finále svého protivníka Ken Doherty, ale vyhrál „Wembley“ turnaj. Na Malta poháru se hráč dostane do finále, ale byl poražen.

Na turnaji Welsh Open zkušený mistr ztrácí do 1/8 finále. Match China Open končí na Scot konečné porážce Marka Williamse. Byl jedním z favoritů na Světovém poháru v roce 2006. Nicméně, k obecnému překvapení mnohých odborníků, ustoupila do prvního kola soutěže o Mark Selby. Navzdory této skutečnosti, kulečníkový hráč John Higgins se podařilo získat první místo žebříčku.

Nestabilní hra, zklamání fanoušků

Skotští fanoušci „čaroděj“ Očekává se, aby byl za úspěšné vystoupení jako sezony předtím. Nicméně, John neměl potěšit je a jen zklamat. Zúčastnil se soutěže Northern Ireland Trophy, kde prohrál s 1/8 finále čínských hráčů. Poté se mu nepodařilo obhájit titul v soutěži „Grand Prix“.

V britské mistrovství Higgins je vyšší třídy a dosáhly stadia semifinále. Ale prohrál s případným vítězem Peterem Ebdonovi. Pak zkušení mistři začala klesat. On propadl v prvním kole výběrových Welsh Open a Malta Cup. Na turnaji China Open, Skot hit 1/4 finále, prohrát s jeho soupeř a blízkým spolupracovníkem Grammy Dott.

V prestižní soutěži v Sheffieldu, Dzhon Higgins nebyl favoritem. Přesto se mu podařilo být rehabilitován na fanoušky a vyhrát další trofej.

Světový věhlas - první velký úspěch

V roce 1998, Scot zúčastnil Světového poháru. Je to poprvé v jeho kariéře se dostal do finále a strhl vítězství z hlediska Mark Selby molodogoi. Angličan se kvalifikovat a vykazoval vysokou třídu hru. Nicméně, jeho soupeř ukázal skutečné schopnosti a vůli zvítězit. Jako výsledek, „kouzelník“ slavil úspěch.

Stal se prvním vítězem světového titulu v roce 1998, když mu bylo pouhých 23 let dopředu v tomto ukazateli dva skvělé hráče, Williams a O'Salivanna. 9 let později vyhrál druhou trofej šampionátu.

V roce 2007, držitel čestného titulu „členem Řádu britského impéria“ Dzhon Higgins v rozhovoru připustil, že událost se stala jedním z nejdůležitějších v jeho životě, po narození dítěte.
Následující sezóna byla ještě úspěšnější pro zkušeného hráče. Byl vítězem soutěže „Grand Prix“ a získal svůj třetí titul. V žebříčku snookerové hráče, skončil na 4. místě, o rok později se stal jejím vůdcem.

Obvinění z korupce

V dubnu 2010, skotský hráč, spolu se svým manažerem přítomných na obchodní jednání. Jeden vlivný podnikatel nabídl Higgins a Mooney pořádat řadu akcí na snookeru na smluvním základě.

V té době, vítěz 3-time světového titulu se rozhodlo přijmout lákavou nabídku a chování smluvních her. Výsledkem je, že John musel dát několika snímků. Celková výše úplatků činil asi 400 000 dolarů.

Poté, co se vnitřní vyšetřování Higgins byl suspendován z účasti na soutěžích v snookeru. Nicméně zkušený Scot rozhodl vyvrátit obvinění s tím, že celý profesní kariéry, nikdy záměrně vynechal.

Podle rozhodnutí nezávislým soudem, hráč byl přidělen peněžité pokuty a pololetní diskvalifikace, a jeho manažer celoživotní odpružení od snookeru.

Návrat ke hře

Po návratu z přerušení, John vyhrál několik turnajů. Dva z nich jsou nejprestižnější: UK Championship a mistrovství světa. Scot nadále prokázat vysokou úroveň snookeru. John Higgins, jehož životopis je přímým důkazem jeho talentu, „Nepřirozený“ porazit iv ETPC-5. ETPC-6 nešel tak dobře pro něj. Ten se dostal do finále, ale prohrál s eventuální šampiona Michael Holt.

Britský šampionát John strávil na vysoké úrovni a splňují ve finále s Markom Uilyamsom. Průběh setkání hráč připustil s výsledkem 2: 7 a 5: 9. Ale nejtěžší zápas, Higgins byl schopný vyhrát. Tento titul byl třetí v kariéře.

Na turnaji února Welsh Open, došel do finále a získal další trofej, porazil Stephena Maguire s celkovým skóre 9: 6. Příští měsíc, Skot převažovaly také v soutěži Hainan Classic.

Život mimo snookeru

Dokonce čtyřnásobný mistr světa John Higgins má právo na soukromí. V roce 2000, on dělal oficiální svatbu se svou přítelkyní Denise. Za ta léta oni měli tři děti: dívka, Claudie, chlapci a Oliver Pearce. Kromě toho, že se vždy snaží, aby se zúčastnili fotbalové zápasy svého oblíbeného týmu „Celtic“.

V roce 2006, po porážce ve finále Malta Cupu, John vypadl z letadla z důvodu extrémní intoxikace. Avšak při přípravě na další turnaje a světové slávě v Crucible, hráč byl schopen vzdát pití.

V roce 2011, Higgins se stalo velkou tragédii. Jeho otec zemřel na rakovinu. To je téměř vždy doprovázen syn všech světových turnajích.

První řádek v žebříčku, vyhrál britský šampionát

Na výročních britských turnaje finále Scot setkal s Markom Uilyamsom. John Higgins (viz níže foto) byl nastaven na výhru.

V závěrečném utkání Welshman vykazoval nízkou úroveň hry. V semifinále ukázal charakter a vůli po vítězství. Nicméně, tam byl konečný velmi nešťastné pro něj. Celkové skóre bylo 9: 5, když Skot prolomil průběh hry a vyhrál 22 trofejí v celé své kariéry jako profesionální hráč. Vstoupil kohortu z velkých snookerových hráčů, vyhrát více než dva v UK Championship.

John Higgins pokračuje potěšit své fanoušky nadaný hry. I přes mírný pokles, i nadále vykazují vysokou úroveň dovedností. V tuto chvíli se nachází na 6. světovém žebříčku. Scottish „čaroděj“ z Wishaw navždy vstoupil do historie populární hry.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.