Sport a FitnessHokej

Kolik minut přestávka od hokeje? nejednoznačná odpověď

Ve světě existují tři hlavní typy hokeje. Nejpopulárnější (u nás) - lední hokej. Ale jsou tu i hokej, hokej na trávě. Takže na otázku, kolik minut s přestávkou v hokeji, odpověď není vždy jednoduché.

golf

Hokejové hry se konají na speciálně označených krabic, které se nazývají platformy.

V pozemní hokej oblasti má velikost 91,4 m o 55 m. Povlak je obvykle tráva, ale někdy syntetické nebo jíl.

Bandy pole dosahuje 90-110 m na 50-65 m, s podložkou - 51 do 61 m 24-30 m V obou případech se hry konají na ledových místech ..

Multiplayer

Bez ohledu na typ, hokej je kolektivní hra. V ledním hokeji a míček tým se skládá z jedenácti hráčů, jeden z nich - brankáře. Tyto hokejisté v oblasti šesti, které pravidelně v průběhu hry měnit, s výjimkou brankáře. Je stálým jednotka.

Jak dlouho je přestávka v hokeji?

Zápas v ledním hokeji se skládá ze dvou období 35 minut. každý a jedno vybrání 20 min. Bandy také dva termíny, ale po dobu 45 minut, a jeden z stejném časovém intervalu. - Dvacet minut. Kolik minut o přestávce v ledním hokeji, nejpopulárnější hra? Takže máme tři standardní dvacetiminutový interval. To znamená, že čistý čas hry trvá šedesát minut. Přestávky dva. Trvají na každých patnáct minut a jsou standardní výbavou všech soutěžích pořádaných Mezinárodní hokejové federace. Kolik přestávka v ledním hokeji? 15 minut.

Výjimky z tohoto pravidla

Vzhledem k tomu, 11. ledna 2013 v mistrovství Kontinentální hokejové ligy (KHL) vypukne mezi období vzrostl na sedmnáct minut. Tak kolik minut s přestávkou v hokeji teď? Evropští sportovci budou odpočívat po dobu dvou minut více, jako je jejich kamarádů zámořských z NHL.

Extra čas a přestávky

Jestliže se během utkání skóre nebyl otevřen, nebo se jedná o losování, pak obvykle předepisuje delší čas, tzv prodloužení. V případě prodloužení a nepřinesla žádné výsledky, děrované nájezdech záběry (střel). Jejich počet, stejně jako doba trvání (a potřeba pro většinu) přesčasů předem projednány v době hokejového turnaje tohoto nařízení se.

Z jeho významu závisí na principu stanovení doby přesčasů a přestávek. Tak ve známém ligami (NHL a Chile) u nulového vodiče je přiřazen přestávku za patnáct minut a pak pět minut přesčas (čistý čas) před první gól. Pokud jeden tým nemá uspěl, trávit nalévání led. To trvá deset až patnáct minut (jeden další přestávku). Pak následují volné hody, nebo kulky, tři z každého týmu. Když losování rolích pokračovat až do prvního gólu po puku nebo protihráče první chybět.

Konečné fáze hlavních šampionátů (Světový pohár, například) je již jedním z čtvrtého přesčasů prodloužit až na deset minut čistého času. Poté se přidá (opět na spojovací skóre) tohoto bullitny provedení. Ve finále, kdy byl regulérní hrací doba (šedesát minut) otevření účtu nebo ne čerpá zatímco přesčas trvá až do prvního cíle. A to může být natažené na dlouhou dobu. Finále - vážná věc, a žádný vítěz v něm dobře, nebo nedělá. Kolik minut prolomit mezi hokejovou přesčasů a odrážkami? Všichni stejný 15 minut.