Sport a FitnessFotbal

Konfederační pohár 2013

Konfederační pohár - fotbalový turnaj, ve kterém národní týmy soutěžit v několika zemích. Turnaj se koná v organizaci FIFA rok před Světového poháru v zemi, kde se bude konat.

V této fázi, vítězové kontinentálních šampionátů v boji držený konfederace (CONMEBOL, UEFA, AFC, CONCACAF, OFC, CAF), stejně jako hostitel nadcházející Světový pohár a vítěze minulosti. To znamená, že v tomto turnaji pro hlavní cenu bojovat osm týmů.

Je-li také vítězem kontinentálního šampionátu mistrem světa, v takových případech, pozvat Cup finalistka kontinentálního šampionátu. To pochází z poháru, který se konal v letech 1992-1995 poháru krále Fahda ze Saúdské Arábie, a je jakousi warm-up, zkoušky nebo Světovém poháru. Pro všechny, není tak velký, historie tohoto turnaje vítězem se stává 5 týmů - to byly týmy Francii, Dánsku, Mexiku, Argentině a Brazílii. Pokud jde o Brazílii, letos vyhrál domácí Konfederační pohár. V současné době je tento tým je aktuální držitel hlavní ceny.

V letošním roce deváté v řadě shromáždění se konalo v Brazílii na počátku června 15-30. Brazílie byl vítěz, vítězství v posledním domácím turnaji ve španělském národním týmu se skóre 4: 0. Velkým přínosem k vítězství byl vyroben Fred, který vstřelil dva góly proti Španělům a Neymar, který vstřelil jeden gól.

Během těchto událostí došlo k nepříjemné situaci: Načasování poháru se shodoval s 4. předkola na mistrovství světa 2014 v Asii. AFC (asijská fotbalová konfederace) požádal změnit datum poháru, ale FIFA rozhodla, že rozpis zápasů bude změněno pouze pro Japonsko, který vyhrál asijský šampionát.

Trochu více informací:

- Chystáte se do finále turnaje, španělský tým dostal šanci jít do historie jako třetí tým vyhrát všechny turnaje mezi fotbalových týmů, které provádí FIFA fotbalového turnaje na olympijských hrách, Konfederační pohár a samozřejmě Světového poháru.

- Team Tahiti, vítěz poháru národů OFC 2012 zúčastnil turnaje poprvé.

- Na tomto turnaji poprvé v historii fotbalu Systém automatického určení hlavy byl použit.

Konfederační pohár 2013 plán her od 15. do 30. června.

Zlatý míč

29.června 2013 FIFA chytal 6 kandidáty na Zlatý míč. Výsledkem byla shrnuta po posledním zápase v Rio de Janeiru. Bylo Neymar. Žadatelé: Iniesta, Paulinho, Pirlo Ramos Suarez, Neymar.

Golden Boot

Boot dostal nejlepším střelcem turnaje byl zvolen hráčem týmu Španělska Fernando Torres. Cup, vstřelil 5 gólů.

Protesty během poháru

15.června před začátkem turnaje v blízkosti stadionu v Rio de Janeiru byla demonstrace. Účastníci protestovali proti tomu, že mnoho veřejných peněz bylo vynaloženo na organizační práci Konfederační pohár. Rozptýlit dav, policie musela použít pepřový sprej a slzný plyn. Yozef Blatter, prezident FIFA, aby spolu s předsedou Brazílii Dilmah Rousseff byl vypískán nespokojenými lidmi na slavnostním zahájení turnaje.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.