Sport a FitnessBojová umění

Levan Tediashvili - Georgian slavný sovětský stíhač

Levan Tediashvili - slavný sovětský freestyle zápasník a Sambo. Ve své kariéře vyhrál nejprestižnější turnaje. Tento bojovník sportovní způsobem prokázala trvale vysoké výsledky.

První kroky ve sportu

Levan Tediashvili narodil 15. března 1948 v obci Zemoubani (Gruzínská sovětská socialistická republika). V této oblasti jsem se narodil mnoho talentovaných bojovníků. Tento druh sportu je velmi populární mezi mladými lidmi. Není divu, že Levan dětství se začal angažovat v bojových uměních. Na začátku svého sportu takový, jaký zvládl gruzínský národní boj. Tato odrůda je plný všelijakých hody a drapáky. Boje probíhají ve velmi vysokém tempu. Během bitvy hraje melodii „Sachidao“. Ukazuje to na vnitrostátní nástroje. Četné diváci stojí v kruhu, a tím nabíjení sportovcům. Poražení zápasníci jít, a nahradí je někdo velkou chutí.

Během prázdnin jsme neustále organizovány zápas v Gruzii. Levan Tediashvili vzal to nejlepší z gruzínských bojových umění. V zápase část z nich přišla ve věku 12 let. Jeho první trenér byl zkušený Ivan Mekokishvili. Tento slavný mistr jako Levan, který se snažil velmi tvrdě v tréninku. Kromě výcviku v sekci, že chlapec také miloval fotbal a rád jezdí na kole se svými vrstevníky. Ve svém prvním boji Tediashvili vyhrál více fyzicky zdatných a zkušených bojovníka.

Začátek profesionální kariéry

Po absolvování školy Levan Tediashvili přešel do Tbilisi. Tam začal pracovat pro nábytkářský závod a současně trénovat slavný Vakhtang Balavadze. Tento trenér je bývalý oceněné zápasník. Ve sportu přišel z gruzínské boje. Vic mnohokrát vyhrál mistrovství SSSR ve freestyle wrestlingu a Sambo, a stal se mistrem světa. Samozřejmě, Levan Tediashvili naučil hodně z takového zkušeného trenéra. Úspěch přišel zápasník v roce 1971. V mistrovství SSSR ve finále porazil Yuri Shakhmuradov která již má titul mistra světa.

Mistrovství světa v Bulharsku a vystoupení na olympijských hrách

Po úspěchu na mistrovství byl zahrnut do družstva k účasti na Světovém poháru, který se konal v Bulharsku. V tomto turnaji, byli vyhlášeni závodníci ze 34 zemí. Tato částka byla rekordní té doby. V Bulharsku, velmi rád bojů. Místní obyvatelé jsou velmi dobře vyznají v tom. To je důvod, proč tento sport jsou zde věnována zvláštní pozornost. Sovětský atlet na mistrovství světa soutěžilo v hmotnostní kategorii do 82 kg. Levan Tediashvili, etnický Osetie, s jistotou vyhrál poprvé v kariéře stal mistrem světa. Mezi padlých byly nejen majitelé šampionátu, ale také pro Američany, Japonci, Jugoslávci.

Svaz sovětských socialistických republik kapitán týmu Aleksandr Medved jedním z prvních pogratulovat Tediashvili. Všichni odborníci říkají, že mladý sportovec má velkou budoucnost. Následující rok, bojovníci z SSSR se připravovali na olympijských hrách v Mnichově. Personál koučování měl dlouhý čas vybrat si, kdo reprezentovat zemi, ve freestyle wrestlingu mezi sportovci pod 82 kg. Mezi třemi kandidáty na olympijských hrách jsem šel do Levan Tediashvili. Pracovníci koučování neztratil cíl. Tento bojovník z Gruzie vyhrál všechny zápasy. Dokonce i ve svém posledním boji Levan drtivě zvítězil, i když zlato stačilo k tomu.

Mistrovství světa v Teheránu

Na svém příštím Světového poháru Tediashvili Levan Kitoevich přišel do stavu vůdce. Sportovec začal hrát ve váhové kategorii do 90 kg, což je značně komplikované svůj úkol. Ale i přes to, sportovec získal zlatou medaili. Poté, co vyhrál šampiona s úsměvem na tváři opustil stadion. Pak Levan neočekávali, že výkon je stále ve vývoji v šampionátu pro něj.

Jedním ze zápasníků stejné váhové kategorie jako Tediashvili, odešel kvůli zranění. Pracovníci koučování požádal Levan jej nahradit. Zápasí pro Levan není hlavní sport. Ale i přes omezené zkušenosti v projevech Sambo, gruzínský zápasník pokračoval hrát na Světovém poháru. Zápas na dlouhou dobu změnil pravidla. Levan, a to i bez nich věděl dokonale, vyhrál druhou zlatou medaili pro svou zemi.

Pokračování kariéry

Po dvě zlaté medaile v Teheránu Levan Tediashvili získal vítězství na mistrovství Evropy v Madridu a mistrovství světa v Istanbulu. Doma se právem těší velké úctě mezi fanoušky. Tento bojovník byl důležitý host na různých festivalech města. Levan dávno dosáhl vítězství v národních turnajů a mezinárodní arény. V roce 1978, legendární zápasník zahájil svou řeč v nové váhové kategorii do 100 kg. On vyhrál mistrovství Evropy a mistrovství světa se 2.místo, hanba ztrácí ve finále. Po dlouhých a šťastných let sportovec se rozhodl ukončit svou kariéru. Levan Tediashvili je jedním z nejvíce zdobené bojovníků v Sovětském svazu.

Levan - profesionální zápasník, známá po celém světě. Ten má za sebou dlouhou cestu od nováčka na slavné sportovce, kteří tak rádi doma. Po ukončení své kariéry, Levan trénoval mládež, stejně jako zabývající se vývojem sportu v Gruzii.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.