Ruský volejbal Poletaev Victor: Cesta k úspěchu

Rus Viktor Poletaev - vysoká úroveň volejbal. Sportovec stále pouze 21 let a má již několik sezón, je klíčovým hráčem v Kazani „Zenith“ a podílí se v národním týmu Ruska.

školní dny

Viktor Evgenevich Poletaev narodil 27. července 1995 v Čeljabinsku. Na začátku studia na škole chlapec projevil zájem o atletiku, není opravdu dávat pozor na jiné sporty. Nicméně, v 5. třídě, na naléhání svého prvního volejbalového trenéra Ludmila Alekseevna Timofeeva, všimli talent mladého Viti, šel do sportovní třídy ve škole, kde začal tvrdě trénovat na volejbal.

Jako teenager s působivým dat pro volejbal, Poletaev Victor začal hrát v regionálních a celostátních soutěží v rámci své školy. Výkon sportovce ve spojení s hrou výhledu a hledače talentů neopustily indiferentní profesionální volejbalové týmy, a na počátku roku 2012, 17-letý ruský podepsal svou první smlouvu a stal se hráčem volejbalového klubu „Zenit“ (Kazan).

junior začátek

Od prvních dnů jako součást Kazaňské klubu Poletaev Victor vzal vedoucí roli. Pokrok a ambice sportovec byl nucen upozornit na sebe a na trénující personál národního týmu, která byla způsobena v ruštině v průběhu své první sezóny „Zenith“.

Výsledkem je, že v roce 2013, Victor měl trénink v dorostu v Rusku pro zápasů evropského šampionátu, který šel už v roli kapitána. Na turnaj mřížky Rusové byli velmi snadné - v skupina tým ztratil pouze dva sety 5 setkání v semifinále porazili Belgii, takže jí žádnou šanci, ale ve finále a byl podmanil si Polsko, dokázal lpět na jedné sadě zápasu. Podle výsledků turnaje Poletaeva Victor uznáván jako nejužitečnějšího hráče soutěže.

Double světový úspěch

Díky vítězství v evropském šampionátu ruského týmu vybrané pro mistrovství světa, kde Victor byl také pozván. A na Světovém poháru Rusové opět jsme nezaznamenali vážný odpor, stane nesporným vítězem v 8 zápasech dávat soupeřům jen dva sety. Poletaev v turnaji byl mezi nejlepšími znovu, byl vybrán jako diagonální v symbolickém týmu.

Inspirován úspěchem, Victor neskončilo, a to vše ve stejném roce 2013 se zúčastnilo mládežnických mistrovství světa, kde atleti zúčastnili dva roky starší než ruský. Ale to nuance jejich zkušenosti Poletaev zcela uzavřen - ve složitém boji proti ruským týmem ze skupiny z prvního místa, jako výsledek stává vítězem, takže nemá šanci Brazílii v posledním utkání. Nejmladší závodník soutěže na konci turnaje byl vyhlášen nejlepším hráčem šampionátu.

Hra je založena v „Zenith“

Následující období bylo poznamenáno na volejbal hit základu „Zenith“. Kvůli zranění Maksima Mihaylova Poletaev Victor vstoupil do hlavní části na hrách „Final Six“ ruský šampionát s klubem vyhrál Pohár a národní šampionát. V roce 2015 ruská sbírka obsahuje více řadu ocenění. Jako součást klubu, „Zenit“ (Kazan) Victor podruhé převzal trofej v FA Cupu a národních soutěží a pomohl týmu vyhrát Ligu mistrů, Superpohár Rusko a až na druhém místě v mistrovství světa klubů v Brazílii, kde Kazan ztratil ve finále pouze lokální „Sada Cruzeiro“.

S Victorem pokrokem byla viditelná pouhým okem každý rok, a v září 2015 debutoval na hlavní volejbalového týmu, hrát pod vedením Vladimíra Alekno na Světovém poháru. 2016 se stal jen další úspěch pro sportovce. Znovu Poletaev Victor vyhrál několik národních ocenění podruhé v kariéře vyhrál Ligu mistrů. Nicméně, nespokojený s výší hrací doby kvůli návratu na základnu Mikhailova, protože to, co se nedostal do olympijských her v létě dohodli jít do pronájmu v Kemerovo „Kuzbass“.

V novém klubu Poletaev jednou ukázal, jak měl hlad, než hra přispěly k růstu a úspěchu místního týmu. Výsledkem je, že na začátku šampionátu Victor nějakou dobu vedl závodní střelci v šampionátu. A sportovec je v současné době čeká na dokončení sezony, aby se pokusili znovu získat své místo v „Zenith“.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.