Sport a FitnessAtletický

Andrej Silnov. Životopis osobní život, zajímavosti

Každý olympijskou medaili má svou vlastní jedinečnou historii, která začíná téměř od narození svého majitele. A dnes jsme se ponořit do životopisu mladého muže, který přišel do sportu, aby dosáhli nejvyšší výšky v doslovném i přeneseném slova smyslu.

Andrej Silnov

Biografie atleta plný zajímavých událostí. V malém městečku dolu, který se nachází v oblasti Rostova Ruské federace, 9. září 1984 chlapeček Andrew. Rodina Silnova bit zajímají o sport, matka - atletika, otce - boxu. Starší bratr Andrew ho přivedl do oddílu atletiky. Když se v pravý čas jako teenager se pokusil odejít, poté, co dostal facku a mluvit jako člověk, který od svého staršího bratra, jsem se rozhodl zůstat. Teď to nebude nikdy litovat olympijský vítěz Silnov Andrey. Athletics byl smysl jeho života.

Začátek sportovní kariéry

První trenér ve sportovní škole byla Shakhtinskaya Sergei starý, pak se přesunul na sportovce Zagorulko Evgeniyu Petrovichu, který vyškolil mistrů slavný vysoký Anna Čičerovová, Ivan Ukhov (do roku 2008). Aktivně zapojila do skoku do výšky, Andrej Silnov dosáhl výšky world-class sportovce a v roce 2004 byl zařazen do ruské reprezentace. Vyhrál ruský šampionát v roce 2006, Andrew získala první místo na mistrovství Evropy v Göteborgu (Švédsko), zatímco vytvoření rekordu hospodářské soutěže v jeho očích, skákání 2,36 metrů. Bylo to dva roky před nejdůležitější událost v životě každého sportovce - olympijských hrách. Zvláštní příběh začíná od této chvíle. Jak víte, za každým velkým mužem stojí žena vyhrát. Nechceme vždy vidět a vědět, kdo to je, ale v tomto příběhu, odhalujeme záclonu.

Osudová setkání

Obvykle se sportovci z letních a zimních disciplínách vzácně se překrývají, ale došlo k překvapivé náhoda. Podolsk obvykle provádí své školicí tým sportovců. V té době, v důsledku teroristických útoků v Turecku zrušen jeho letu na letounu bruslení týmu. Reseeding autobus, ale také šel do stejné sportovní zařízení, kde sportovní hvězdy na nadcházející schůzi. Vítězem olympijského bronzovou medaili v rychlobruslení (tým pronásledování) v Turíně (2006) Catherine Lobysheva a čerstvě upečené mistr Evropy Andrej Silnov oči se setkaly. Andrey krása okamžitě přitahovala, a dokonce i Catherine a blahopřál její budoucí milence s vítězstvím, nepředpokládá vážnou známost. Po několika rozhovorech, které jdou do kina Andrej Silnov a Catherine Lobysheva odešel do svých zimních a letních soutěží, které se nepřekrývají. Andrew ještě nalezený v několika měsíců, které bude hostit mistrovství Ruska, ve svém rodném městě Catherine - Kolomna. Přijít tam s velkou kyticí růží, Andrew dal svého milence, který právě sestoupil z pódia se zlatou medailí ze šampionátu. Srdce se jí zcela roztavena v přítomném okamžiku. Kate, královna sportovní milující, se dozvěděl od Andrew skok na výšku (dokonce skočil na první úrovni dospělého 1,60 m) a Andrew zase přišel do kluziště učit se z vašeho oblíbeného snímku na ledě. Po mnoha pádech stále ocenil kolegyně Katie hodné pokusy Andrew a tleskali.

Síla lásky dělá divy

A nyní přichází v roce 2008 olympijský rok. Kvalifikační mistrovství Ruska Andrej Alexandrovič Silnov je na čtvrtém místě. To znamenalo, že olympiáda dveře zavřené pro něj. Návratu domů o půlnoci Catherine potěšeni a inspirovaný jejím milencem. Kdo jiný než ona (ten, který byl několik kroků od zlaté olympijské podstavci), chápal, sdílet a inspirovat Andrew. Bůh nebo osud přinesl těmto lidem, aby si nádherný pokračování příběhu. Kate říká, že pokud existuje alespoň jeden pokus se dostat na olympiádu, která Andrey má použít.

olympijský vítěz

Na Nový rok Catherine jsem přání, aby její milenec se stal olympijským vítězem. Andrej Silnov dělat nemožné. Před olympijských hrách, 25. července v Grand Prix v Londýně vyhrál soutěž s nejlepším výsledkem ze všech ruských skokanů. Po mnoho federace jednání na poslední chvíli Andrew byl zařazen do olympijského týmu. Lobysheva sledoval soutěžní videa, vidět známý záblesk v očích milovaného člověka, klidně řekl s důvěrou: „Dnes to bude olympijský vítěz.“ A tak se stalo. S výsledkem 236 centimetrů, což Andrew vzal na první pokus, porazil svého hlavního konkurenta v tomto odvětví - Švéd Stefan Holm, dostal zlatou olympijskou medaili. Olympijský vítěz Andrey Aleksandrovich Silnov vyhrál několik soutěží - Super Grand Prix ve Švýcarsku a Německu, soutěž „ruský Challenge“ (Moskva 2008).

Andrew a Catherine strávila 2 roky dohromady, neměl děti, ale porodila olympijské medaile dohromady. Catherine se později provdala za motocyklový závodník Alekseya Naumova. Andrew si vzal na Alexander, který byl vykonávat advokacii.

nový vývoj

Zranění nedal Andrew Silnova další postup v kariéře. Ale sportovec aktivně prosazuje a podporuje atletiku ve svém rodném městě, kde zastává funkci rady Poslanecké sněmovny, a po celém Rusku. V okamžiku, kdy zastával funkci prvního místopředsedy na All-ruské atletických federací.

V roce 2007 absolvoval státě Jižní-ruské Vysoké školy ekonomie a službách „Aplikovaná informatika v sektoru služeb“. V roce 2013 se stal Master of Diplomacy akademie Ruské federace Ministerstva zahraničních věcí. Pro rozvoj sportu v zemi a na mezinárodní scéně mu byl udělen titul „ctěná mistr sportu“ a „Řád přátelství“ od prezidenta Ruska (v té době Dmitriya Medvedeva).

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.