Sport a FitnessBojová umění

Vassiliy Jirov: způsob života, sportovní úspěchy

Kazašský škola boxu byl vždy známý pro své řemeslníky. K dnešnímu dni je názorným příkladem toho je hvězda kruhu Gennady Golovkin, jeden jehož jméno se třese hodně boxerů celého světa. Ale v tomto článku jsme se nebavíme o tom, a o muži, který je pravděpodobně objevitel Ameriky jako box Mecca pro Kazakhs. Jeho jméno Vassiliy Jirov. To je nyní známá osoba učinila jen obrovskou cestu a byl schopný navštívit nejlepších světových sportů, které mají mistrovského pásu mezi profesionály.

porod

Vassiliy Jirov se narodil 4. dubna 1974 v oblasti Karaganda z kazašského SSR (hl Balchaš). Státní - rusky. Boxu začala v roce 1986 v části, která je provozována na místní odborné škole. Jeho první trenér byl Aleksandr Ivanovič Apachinsky bytí ctí trenér republiky.

úspěchy mládeže

Master of sportů Vassiliy Jirov začala v roce 1990. O rok později byl pozván do mládeže národního týmu Sovětského svazu.

Mistrovství Evropy v roce 1992 se konala v Edinburghu, Skotsko, kde Jirov získal první místo, mluvení v kategorii do 74 kg. Ten stejný rok, poprvé vyhrál mistrovství Kazachstánu, který později získal ještě třikrát. Takové úspěchy nemohl zůstat bez povšimnutí do řízení sportu, a byl pozván již v dospělém týmu.

Přechod na novou úroveň

Rok 1993 byl pro St. Basil je také velmi úspěšný. Vyhrál turnaj CIS a získal bronzovou medaili na světovém šampionátu, který se konal ve finském Tampere. Jeho váhová kategorie pak byla průměrná.

Následující rok, Jirov přesunuta do vyšší kategorie (81 kg), a to bylo schopné převzít bronzovou medaili z Asijských her a asijském šampionátu. Ale samozřejmě, že nejvýraznější výkonnostní sportovci byly olympijské hry v Atlantě (1996), který získal tak přesvědčivě, že obdržel Val Barker Trophy.

Souhrnná informace o amatérské boxerské Vassiliy Jirov strávil dvě stě sedmnáct zápasů, z nichž se objevil vítězný v těch dvě stě a sedm.

profesní životopis

Postavení Jirov bylo v roce 1997. Pro výkony, on si vybral první těžkou váhu.

První ročník výkony v profesionálním ringu mu vynesla 14 vítězství. V důsledku sprintu v květnu 1998 Vasily dostal šanci, poprvé na sebe, Zadání titulní boj proti Rich La Montana. Záchvat trvalo všechny vyhrazené pro tento dvanáct kol, což se projevilo v nativním Kazachstán vyhrál mezikontinentální pás.

O rok později, Fats vyhraje Onebo Maksime, čímž získává uvolněný šampiona Continental Americas.

kariéra vrchol

Život ukázal, že hlavní bitevní Vasiliya Zhirova v jeho kariéře se konal 05.06.1999, když se setkal s Arturom Uilyamsom. Tento boj byl o titul mistra světa (IBF). Zápas skončil v sedmém kole vítězství kazašské. Po dobu tří let, Vasily obhájil titul proti tvrzení ostatní uchazeči do 26. dubna 2003 nesetkal s Jamesem Toney, který prohrál na body.

Pohybující se v těžké váze kategorii

Na začátku roku 2004, Vassiliy Jirov, jehož životopis v té době sestával z mnoha bojů, se rozhodl přestěhovat do nové divize pro sebe. Jeho prvním soupeřem byl Dzho Mezi, v té době jeden z nejslibnějších bojovníků. Zápas se konala 13. března 2004 a skončil na velmi pochybné a nepřesvědčivé vítězství pro americkou soudní rozhodnutí se skóre 94-93. A to i přesto, že tuky třikrát poslal soupeře na plátno.

Celkem v této kategorii kazašský závodník se slovanskými kořeny strávil pět zápasů. Dva z nich vyhrál, dva prohrál, jeden skončil remízou, po kterém on se rozhodl k návratu k jejich hmotnosti.

Poslední bitva v tukové kariéry byl 17.října 2009.

zajímavosti

Je známo, že všechny mistry světa boxu jsou ve svém životě přes obtíže v průběhu tréninkového procesu. Tuk není výjimkou. Jeho trenér s cílem vyvinout Basil rychlostní vlastnosti z něj běžet chodbou, běží od německého ovčáka. To je způsob, boxer se naučil velmi rychle spustit. Sportovec idoly byli Muhammad Ali a Rey Leonard.

Na vzdělávání Basil - gazoelektrosvarschik.

Mezi obdivovatele talent Jirov zahrnuje takové hollywoodské hvězdy jako Johnny Depp a Mikki Rurk, který opakovaně přišel aktivně fandit mu během bojů provedené na americké půdě.

Také, v závislosti na sportovce, nejradostnější událostí pro něj byl příchod prezidenta Kazachstánu Nursultan Nazarbajev v boji, který Basil vyhrál na domácí půdě. Po boji se boxer měl příležitost osobně komunikovat s první osoby státu.

život dnes

Mnoho mistry světa boxu po odchodu ze sportovního pádu z „držitel“, ale ne tuky.

Bývalý mistr nyní žije v Americe, a zabývá se koučovacích aktivitách. Kromě toho, že se zvýší své dva syny (Nicholas a Jakuba), které aktivně plavat v bazénu. Zda budou volit v budoucnu cestu svého otce? I když není známo. Vasilij Jirov jak sám říká, box - to není ten druh činnosti, že by v ní doporučilo svým dětem.

Sám přišel ze Sovětského svazu, nyní pomáhá jednotlivcům udržovat fyzickou kondici, zlepšuje jejich výživu, učí sebeobranu. Také v plánech, pořád otevření fitness centrum v Los Angeles. Po tolika letech obrovské zatížení tuků stala také vegetarián, a dále se zabývá v oblasti energetiky, která je zcela neškodné pro člověka.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.