Sport a FitnessOutdoorové sporty

Jízda na kole. Jízda na kole Ruska

Není žádným tajemstvím, že muž na kole je populární a nezbytným prostředkem k přepravě z raného dětství. Na první dítě bude testovat svou sílu na tříkolce a „koně“, a pak transplantovaný do dvoukolového „jednotka“, rychleji. U chlapců se stává cenným a milovaný věc, ne-li věrný přítel stěží.

V současné době, mnoho rodin raději tráví svůj volný čas, projít ven z města, nebo do země na dvou kolech stroj.

Podíváme-li se na jízdu na kole, pak, samozřejmě, to vyžaduje plné nasazení a maximální nasazení. Ten poukazuje na vysokou úroveň koncentrace k dosažení svých cílů. Samozřejmě, že lidé podílející se na cyklistiku profesionálně, jsou odlišné od těch, kteří někdy rád rychlou jízdu na jednostopých vozidel.

Jízda na kole - to je maraton, který je součástí olympijského programu soutěže. Jaký je význam této vzrušující sportovní události? Je to velmi jednoduché. Je nutné pokrýt vzdálenost na kole v krátkém časovém období.

historické pozadí

Jízda na kole začaly být vytvořen, protože, jak již bylo vynalezl dvoukolové vozidlo.

Poprvé seděl muž za jeho volant s cílem soutěžit v rychlosti v první třetině století XIX. Po nějaké době na přední kolo bicyklu spojovací tyč a svou samotnou konstrukci byl aktualizován. Ve druhé polovině XIX století, byla jednotka vybavena řetězovým pohonem ao několik let později se objevil v místě pneumatiky z pryže.

V roce 1869 se konala první sportovní událost, jejíž trasa běžel mezi Paříží a Rouen byl organizován. Vzdálenost mezi městy byla 120 kilometrů. První místo v soutěži získal Brit Moore byl schopen vyvinout rychlost až 11 kilometrů za hodinu.

Ruský cyklistika se objevil v červenci 1883. Pak konala soutěž o jeden z metropolitních závodištích. Na počátku století XX v naší zemi byla založena více než dvě desítky klubů, jejichž členové byli tisíce cyklistů. Jsou nejen účastnit se soutěží, ale také pomáhal v jejich organizaci.

V roce 1918 byla soutěž konala, vítěz, který ctí právo nosit titul šampiona RSFSR. On je právem zasloužil sportovce Boysher M. a F. háčků. Za to, že Sovětský svaz se začal systematicky organizovat cyklistického závodu. Avšak teprve v polovině 50. let, naši sportovci byli schopni podílet se na světovém šampionátu, který byl sedmý.

Je třeba poznamenat, že Mezinárodní cyklistická unie byla založena v roce 1900. V této struktury byla součástí mezinárodní úrovni Amateur cyklistické federace (FIAC), jakož i federace profesionálních sportů na mezinárodní úrovni (FIKP). V roce 1993 se samostatná existence těchto organizací byla považována za nerozumné, takže bylo rozhodnuto zkombinovat do Mezinárodní cyklistické unie, který se skládal z 160 svazů.

variace na kole

Je třeba poznamenat, že jízda na kole je zařazen do několika odrůd, v závislosti na dráze, na kterém je spuštěn událostí.

Závodníci mohou sprint, a to nejen na rovném a hladkém povrchu závodní dráhy, ale i na nerovném a hornatý terén. Samozřejmě, dnes ruský cyklistika zažívá „druhý dech“, jak se země zaznamenala zvýšený zájem nejen pro závodní na dálnici a Sprint, ale také velopolo a kolová.

Takže pojďme zabývat některými druhy cyklistiky.

silniční závod

Na trati se často pořádají soutěže a brusle nadšence, kteří preferují jízdu na kole? Highway, samozřejmě. Tento typ soutěže znamená obecný start. Soutěžící, který překročí cílovou čáru jako první, a budou uznány jako zastánce. Vzdálenost u mužů je 239 km a pro ženy - 120 km. Skrz trase položek poskytnutých kde mohou sportovci odpočívat trochu: pít vodu nebo jíst sendvič. Jezdci v doprovodu skupiny technické podpory, která je vždy připravena pomoci nahradit poškozené kolo nebo poskytovat nové vozidlo, pokud je to nutné.

A, samozřejmě, mnoho sportovních fanoušků jsou si vědomi skutečnosti, že v Itálii se v létě pravidelně začíná silniční cyklistický závod Giro. 2014 nebyl výjimkou, aby tento vzrušující sportovní události.

To je ekvivalent k „Tour de France“, kterou pořádá svůj oblíbený editor italský deník Gazzetta dello Sport.

sprint

Tato soutěž se koná ve třech kolech, a jsou brány v potaz indikátory, stanovena na posledních 200 metrech. Také budou sportovci soutěžit v kole (série tří největších), když se dva jezdci na sebe navazují. Vítězem je první, kdo se dostat na cílové čáře.

Závod pro body

Cílem sportovce je získat maximální počet bodů ve vzdálenosti 40 km pro muže a 25km pro ženy. Startem povoleno neomezené množství cyklistů. Po překonání první kolo sportovců úsilí zaměřují na průběžných tratích, s tím výsledkem, že zkušební body jsou vydělané. Ve stejné době, kdy jsou uděleny jen čtyři cyklisté, kteří jako první přijde na cílové čáře v průběhu 10 kol. Bodování princip je následující: 1 bod - na čtvrtém místě, 2 body - pro třetí místo, 3 body - na druhém místě, 5 bodů - pro první.

Poté, co sportovci překonat vzdálenost, vítěz je určen: on je ten, který předjel posledního jezdce v hlavní skupině v kruhu. Navíc tyto atleti mohou být dva, tři, nebo dokonce čtyři. V tomto případě je mistr je detekován na základě toho, kdo získal nejvíce bodů.

na horském kole

Cyklistika Rusko, stejně jako jiné země, se postupně tvořen: za prvé, jakýkoli závod na silnici, pak začal praktikovat závodění na trati, a to pouze v 50. letech minulého století, lidé se snažili jezdit na kole v horách. Jízda na horském kole, jízda na horském kole, který se nazývá dnes je dokonce považováno odborníky za jeden z nejoblíbenějších rekreačních aktivit, a bruslení na něm - nejmladší sport.

Je třeba poznamenat, že jednostopé vozidlo je speciálně navržena pro jízdu v horách, modernizovaný každý rok, což není standardní jízdní kola, která po půl století významně nezměnila.

V roce 1990, na horském kole získal oficiální uznání od Mezinárodní cyklistické unie.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.