Sport a FitnessHokej

„Karolina Harrikeynz“ - týmy NHL, změnila svůj název a sídlo

National Hockey League (NHL) - nejmocnější zástupce hokeje na celém světě. Zde hrají pouze odborníky, a dostat se do svého snu každého sportovce. Každý tým se může pyšnit názvem hráčů a trenérů. Vezměme si jeden z členů této lize - týmu, „Karolina Harrikeynz“.

vzhled

Začíná to již v dávné 1971, kdy jsem začal mluvit jako součást WHA (World Hockey Association). V následující sezóně tým vyhrál, ale účast v řadě byl velmi malý. To je způsobeno tím, že oni byli v Bostonu, kde bylo tolik konkurence. Proto lístky jsou velmi často ponechány sbírat prach u pokladny.

Cesta ven byla velmi rychle najít. Tým se stěhoval do Hartfordu, který nemohl chlubit žádný pozoruhodný úspěch v jakémkoli sportu. Proto hokej přichází do města všechno vnímat pouze pozitivně.

Cesta k úspěchu

V roce 1979, WHA začal ztrácet svou pozici silnější NHL ligu. Sotva pár let, a to jak ze sdružení v novém šampionátu přesunul všechny silné týmy. Debut v ambiciózních nováčků uspět. „Karolina Harrikeynz“ vzal 4. místo a šel ke Stanley Cupu.

Stojí za zmínku, že název kolektivu několikrát změnil. To bylo jen v období 1998 přišlo na všechny známé jméno. sezóna 2005 je považován za nejúspěšnější pro tým. Ona byla schopná vyhrát Stanley Cup. Za to, že se nedostane moc opakovat tento výsledek. A od roku 2009 se tým nemůže zlomit dokonce v první etapě prestižní soutěže.

struktura

Po dlouhou dobu měl tým k dispozici nejen profesionální hráče, ale i světových hokejových hvězd. Všichni pochválil tým, „Karolina Harrikeynz“, jejíž složení se skládala pouze z odborníků. Tyto názvy lze rozlišit mezi nimi:

1. Eric Staal. To bylo poznamenáno nejvyšším počtem gólů v šampionátu.
  2. Kem Uord. To znamenalo největší počet vítězství brankáře.
  3. Yoni Pitkanen. On zaznamenal co nejvíce bodů.
  4. Stu Grímsson. Strávil jsem největší počet minut na trestné lavici.
  5. Rod Brind'Amour. Největší počet převodů.
  6. Arturs Irbe. Brankář, který strávil většinu času na ledě a „suché“ zápasů.

Hall of Hockey League jsou Gordi Hou, Ron Francis, Dave Kion

Stanley Cup

Ve finále, "Karolina Harrikeynz" se setkal s "Edmonton Oilers". Série byla velmi těžké až do posledního sedmého utkání nebylo jasné, kdo bude mít trofej sám. Dráha se skládala z 82 zápasů sezony, stejně jako těžké play-off. Proto je rychlost hry nebyly příliš velké, a tým věnoval zvláštní pozornost k jejich ochraně. Aréna se zúčastnilo 19 tisíc. Ventilátory.

„Carolina“ zcela přehrál hosty a nechal pouze v jedné polovině 5krát rušit své brankáře. Už v 2. minutě otevřeli skóre v této hře. Vše dopadlo tým, kromě početní výhodě. Ale po přestávce, „hurikány“ po dobu 8 sekund, se podařilo realizovat svůj většinu. Poté, co se skóre 2: 0 tým zcela předána k obraně. A dokonce i škodlivé a zbytečné odstranění nemohla zabránit jí, aby se pohár.

Přesto Fernando Pisani z „Edmonton“ mohl přidat intrik v této konfrontaci. Tabule je osvětlena skóre 2: 1. Ale to nevadí tým, „Karolina Harrikeynz“. Hráli velmi pečlivě a neumožňují samy o sobě, které mají být odstraněny bez příčiny. Ale je také přidána „Edmonton“. Nicméně, to nebylo dost. 7 minut před koncem měli velkou šanci, aby se vyrovnaly se po odstranění jedné z „Carolina“ hráčů. A ne využil situace na několik minut před tím, než siréna na ledě šel 6 hráčů. Ale Dzhastin Uilyams zachytil puk a vstřelil do prázdné branky. Až do konce, a tak přežil zápas skóre 3: „Hurricane“ 1 ve prospěch Takže, jeden z nejlepších týmů NHL, „Karolina Harrikeynz“ vyhrál Stanley Cup.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.