Novinky a společnostCelebrity

Katya Gamow: životopis, výška, foto, rodiče, manžel

Již více než 25 let v profesionálním sportu je Katya Gamow, její životopis je plný vzestupů a velké vítězství. Dosáhl neuvěřitelné výsledky, světlé a talentovaný sportovec všech dob jeho jméno v historii ruského volejbalu.

Katya Gamow - nejen vynikající ruský volejbalový hráč, ona je symbolem našeho volejbal, idol milionů, a příklad hodný následování. Tento světlý, krásná dívka je zasloužilý mistr sportu v Ruské federaci, uznal nejlepší atlet v zemi, se stal běžec na univerziády a rozsvítí lampu na zahajovacím ceremoniálu.

Jekatěrina Gamovová - hlavní hvězdou naší volejbalu

Novináři jí zavolat Kateřina Veliká pro velkolepé a závratné úspěchy a vítězství, fanoušci jí dal další přezdívku - Game Over, protože Kate je silný úder rozhodnout o výsledku utkání s nejtěžším a nebezpečného soupeře, jako tomu bylo v vyhrál finále Světového poháru v letech 2006 a 2010 ,

Na Mistrovství Evropy v Bruselu, kde se ruský tým zastavil jeden krok krátký vítězství a získal bronzovou medaili, odborníci jednoznačně shodli, že Kate Gamow - volejbalový hráč číslo jedna turnaje. Mezi finalisty v Srbsku a Itálii, tam nebyl jediný sportovec, překonávat ji v jednotlivých dovedností.

V roce 2006 byl oceněn Gamow „Za zásluhy před vlasti» I stupně. Toto ocenění je udělováno pouze nejvýraznějších sportovců. Kromě toho, v různých časech, Gamow stal majitelem ocenění „Glory“ v nominaci „Pro vůle vyhrát“, „Silver Doe“, kterou uděluje Sdružení sportovních novinářů v Rusku opakovaně zlepšuje na turnajích různého kalibru.

Časná kariéra - Čeljabinsk

Zvyšování trochu Katie zapojeny dvě ženy - matka Irina a její sestra lásku. Otec Champion opuštěný dcerou vzdělání, když byl ještě v nemocnici, a proto, že dívky již od dětství, musela být silná a předčasná dospělých. Za 10 let, Kate vybrala volejbal Gamow, rodiče (či spíše, moje matka a teta) ji podporoval v tom. Gamow od útlého věku ukázal svou výbušnou povahu a vytrvalost. V sekci volejbalu vedla tetu, bývalý profesionální volejbalový hráč. Ačkoli původně Katya se také podílel na basketbal a házenou, volejbal láska ještě vyhrál.

Jeho první titul, pohár Ruska, Katya Gamow vyhrál v 16 letech jako součást týmu Čeljabinsk „Avtodor-Metar“. Je to klub otevřela cestu k mladé sportovce ve sportu, je schopen vidět svůj talent a potenciál. Ona podepsala smlouvu s „Metar“ ve věku 14 let a strávil prvních 4 roky své kariéry.

Se stěhuje do Jekatěrinburgu a výstupem na novou úroveň

V roce 1998, Gamow opustil jeho rodné město, využil možnost zahrát si za jeden z nejlepších volejbalových klubů v zemi - „Uralochka“. Vedl tým slavný ruský vědec Nikolaj Karpol, který o několik let později se opět trénovat Gamow, ale v hlavním týmu země - do ruského týmu.

Hraní pro dceřinou týmu „Uralochka“ „Uraltransbank“ Katya snadno upoutal pozornost odborníků a prokázala svou hlubokou potenciál v útočných akcích. Jako součást „Uraltrasbanka“ se stala stříbrný medailista z ruského šampionátu, pak se tým pouze ve finále v rovném boji ztratil „Uralochka“, a je to jedinečná událost pro volejbal.

O dva roky později, v roce 2000, Gamow přestěhoval do hlavního týmu. Spolu s „Uralochka“ a ona se stala Karpol opakovala vítěz národního šampionátu, dvakrát vítěz Ligy mistrů. O Gamow mluvil, to se stalo jedním z vůdců týmu a vycházející hvězdou ruského sportu.

Vývoj klubové kariéry

V roce 2004, Gamow vzal novou výzvu - to rozhodně vypověděl smlouvu s ekatebinburgskim klubu a se stěhoval do Moskvy, aby hrál za „Dinamo“ (Moskva). Jako součást nového týmu Kate ještě třikrát získala titul šampiona Ruska.

Chtějí vyzkoušet svou ruku v zahraničí, dát nový směr své kariéry, po pěti letech hrát pro tým v Moskvě, Gamow přestěhoval do Istanbulu. Pro „Fenerbahce“ Kate strávila sezónu 2009-2010, spolu s neuvěřitelnými výsledky prokazují tým. Catherine vyhrál volejbalová liga Turecko se dostal do finále Ligy mistrů, získal nejvíce bodů ve výkresu čtyři League. Je zarážející, že po většinu sezóny domácího mistrovského týmu není poražen a byl neporažený 39 zápasů.

Triumfální návrat do vlasti

Navzdory obrovským úspěchem, po jediný rok Gamow se vrátil do Ruska, podpisu smlouvy, tentokrát s Kazaň „Dynamo“. Možná je to tady, že Gamow klub kariéra dosáhla svého vrcholu: v první sezoně vyhrála pohár a mistrovství Ruska, a v každém turnaji je uznávána nejlepší mezi hráči. V roce 2014 se konečně poslechla mezinárodní klubové soutěže - poprvé ve své kariéře vyhrál Gamow v mezinárodních klubových soutěží: Champions League a Světového poháru pro kluby. Kromě zlaté medaile, Kate byla oceněna jako nejdůležitějšího hráče každého z těchto turnajů.

Kariéru v ruské reprezentaci

Za národní tým Katya vždy hráli s plným nasazením, což hře všechny síly a emoce. Názorným příkladem je jedním z nejkrásnějších a dramatické utkání ruského týmu v volejbalu, kde ve finále olympijských her v Aténách v roce 2004, naše dívky ustoupil čínských žen. Kate podala tým v této hře s 33 body byl nejlepším střelcem olympijského turnaje, hlavní útočící síla a vedoucí týmu, ale to nestačilo. Přes veškeré úsilí, které Katya Gamow, fotka se svými upřímnými slzami zklamání rozšířila do celého světa. Bohužel, olympiáda ještě neposlouchali ruský národní tým.

Na svém prvním Světovém poháru v roce 1998 nastoupil Nikolaj Karpol, takže mladý talentovaný sportovec cítit atmosféru v roli asistenta trenéra. O rok později, Gamow, že plnohodnotné hráče, získal zlatou medaili na mistrovství Evropy. Po příchodu italského specialisty Caprara v roce 2005, Kate se stala klíčovým hráčem v týmu, ao rok později ruský tým nakonec vyhrál Světový pohár. V roce 2010, jako první tým v zemi budou moci zopakovat tento úspěch a Gamow obdrží více než jednu cenu jako nejlepší hráč turnaje.

Fyzikální parametry mistr

Hra Kati Gamovoy je stejně dobře jak v obraně i v útoku. Klade bloku, zničila nejsilnější údery, a její útok je snížit soupeře obrany a přinést brýle. Tato síla má důvod Katya Gamova, jeho výška je 202 cm a výška útoku a blokem - více než tři metry. Unikátní Postava dívky spolu s talentem a schopností okamžitě číst hru, aby Gamow jedním z nejlepších sportovců své doby. Štíhlá dlouhé nohy dívka málem stal její ochrannou známkou.

Ofsajd: milostný život

Katya Gamow - nejen world-class sportovce, ona je skutečnou sportovní hvězda, jasný a krásná dívka. Díky své vynikající hře dokonale známý v mnoha zemích po celém světě, Kate často se účastní různých přestřelkách na lesklých časopisů, hrál v reklamách. Během jednoho z těchto střelbách, potkala svého budoucího manžela, syna ředitele Svetlana Druzhinin Mihailom Mukaseem. Michael se takové slavné obrazy jako „Lov jelen“, „do cizoložství“, „Montana“.

Káťa Gamow a Michael Mukasey se vzali v roce 2012, svatba se konala v atmosféře tajemství: pár odmítli prodávat fotografie a další multimediální obsah s novináři. Nicméně, stránky časopisů jsou pravidelně plná fotografií z tohoto pulsující, krásné a vysoce páru: 202 cm - tento růst má Katya Gamow, pod její manžel jen několik centimetrů. Tato dvojice je jedním z nejvýznamnějších a nejkrásnějších tandemy v ruském sportu.

Gamow dnes

2015-2016 roční období pro Katie stala skutečnou výzvou: stará zranění noha opět sám tvrdil. Katya Gamow nemohl hrát v plné síle a byl nucen rozhodnutím trenéra chybět ruský pohár finále 2015. Příprava na sezónu začal pozdě, přípravný proces byl nucen, a proto rozmazané. Bohužel, zatím nejlepší volejbal země je v současné době není v nejlepší formě, ale lékaři, stejně jako Kate sama, optimistický. Gamow se postupně zotavuje a získává tvar, se chystá zúčastnit olympijských her v Rio de Janeiru v roce 2016. Tyto hry bude pátá v životě sportovce, a možná je to v Brazílii Katia vyhrát cenu, který šel do všeho života - zlatou medaili.

Je obtížné přeceňovat přínos sportovců ve vývoji domácího volejbalu. V Kazani, koncept vytvoření Gamow školu. Tato myšlenka je již podporován prezidentem republiky. Stovky dětí budou moci sportovat ve výborné podmínky, a sen ne dítě přijít pravdivý bude uveden. Možná jednoho dne na stěnách této škole vyroste nová hvězda ruského volejbalu, ale nyní hlavní chloubou naší země i nadále silná a statečná dívka z Čeljabinsk - Jekatěrina Gamovová.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.