Novinky a společnostCelebrity

Odli Harrison: amatérské a profesionální kariéry

Odli Harrison se narodil v Anglii 26/10/1971 v Londýně, má jamajské kořeny. Vítězem Commonwealth Games 1998 v Malajsii. V roce 2000 získal zlatou medaili na olympijských hrách v Austrálii (Sydney), v nejprestižnější váhové kategorii + 91. Má mistr Evropy v roce 2010 podle EBU. Odli Harrison - mistr světa mezi profesionály není příliš prestižní box verze WBF.

Amatérským boxerem kariéra byla rychlá a mnozí odborníci z boxerského světa věří, že jako profesionál, bude dosáhnout co nejlepších výsledků a být schopen nahradit legendární britský boxer Lennoksa Lyuisa. Ale Odli Harrison, fotka, která je uvedena v článku neodůvodňovaly naděje, které jí.

amatérské kariéry

Odli Harrison (podle standardů amatérského boxu) začaly pozdě zapojit do tohoto sportu - v 19 letech. Podílel se na mezinárodních turnajích na různých úrovních, evropských a světových šampionátech, ale neměl žádné významné vítězství k vítězství v roce 1998 Commonwealth Games rok. K vítězství mu byl udělen Řád britského impéria.

Ztratil na Turk Sinan Samil Samu, běloruské Sergei Liakhovich a ruského Alekseyu Lezinu, který byl schopný vyhrát brzy v první bitvě na olympijských hrách v roce 2000. Ruský vypadal dobře v této bitvě a vedl, ale ve čtvrtém kole Harrison Odli může způsobit nejsilnější levý hák a třepe Alekseya Lezina. Poté, co rozhodčí počítal ruský občan, se rozhodl zastavit boj. Zbývající tři bojuje proti ukrajinské, italské a kazašského Harrison měl sebevědomě a vyhrál soutěž.

Odli Harrison - boxer, který vyhrál první zlatou medaili z olympijských her v britských boxerů v těžké váze divize.

profesní životopis

Po úspěchu na olympiádě Harrison rozhodl přestěhovat do profesionálního boxu. Napsal autobiografii v roce 2001. On podepsal smlouvu s kanálem BBC na displeji 10 jeho bojů vážné částku (1 milion. Liber šterlinků) a debutoval v profesionálním boxu ve stejném roce 2001.

Časná kariéra byla úspěšná, Harrison začal vítězstvím nad americkým občanem Dzhuliusom Longom. V pátém bojové vítězství nad neporažený svého krajana Marka Krens. Dále úspěšně dosáhl vítězství ve většině vykrojení.

Hlavní chybou Audley

Podle Audley jeho první chyba v profesionálním boxerem kariéry byla kombinace vystoupení v kruhu a stále pracují v soukromých firmách promoutorskoy. On to založena v roce 2001 a pojmenována A-Force Promo.

Audley Harrisson nemohl plně koncentrovat na své výkony, a to hraje krutý vtip s ním. A byl příliš neopatrný přístup k tréninku. Boxer věřil, že jeho štěstí neopustí, i když nechcete, aby velké úsilí. Do té doby šlo všechno dobře, ale on dosáhl vítězství jak na úrovni soupeři není příliš dobrá. On byl pomáhal svými velkými přírodními dary.

O pět let jejich výkony v profesionálním boxu Odli Harrison, jehož kariéra se úspěšně rozvíjela, byl neporažený. On změnil bydliště do rodné Anglie do USA v roce 2005 a oženil se svou přítelkyní Rachel. Svatba se konala v historické vlasti - na Jamajce. Dnes, pár šťastně ženatý a má dceru a syna Ariella Hudson.

Po tom, Harrison opravdu uvolněná a nesouhlas soudci utrpěl první porážku své profesionální kariéry krajanem Deni Uilyamsa. Příští boj Audley prohrál s americkým Dominick Guinn. Po těchto poruch, mnozí odborníci i běžní fanoušci boxu vinil ho.

Bitva o světový titul

Odli Harrison neudělal správné závěry. Neměl naslouchat radám druhých a pokračovalo vážné znepokojení do tréninkového procesu. S největší pravděpodobností, nikdy nebyl schopen pochopit, že jeho boxerské kariéry se hroutí. Boxer mohl pomstít Denis Williams, který předtím ztratil. Ale v roce 2007, Harrison poprvé v jeho kariéře, ztrácí knockout Angličan Michael Sprott. Později se opět porazil rozhodnutím britského Martin Rogan.

Harrison po neúspěchu se stále myslet na své kariéry. Audley nepromluvil asi rok, a po svém návratu do ringu v jeho bílý pás začal, to trvalo krátkou dobu. Harrison vyhrál profesionální boxer turnaj.

Po tom vyhrál knockout v průběhu Mayklom Sprottom, mstí, a stal se mistrem Evropy. Díky těmto úspěchům boxer byl schopen dosáhnout mistrovský boj (jeden z nejvýznamnějších verzí) proti panující mistr světa WBA - Brit David Haye.

Před bojem Harrison řekl, že by poslal do knockout svého soupeře. Ale bitva ještě zdaleka není vytvořen ve prospěch Audley. Po dvou a půl kolech boje, by Harrison nevkládejte více než jeden hit, sestoupil k cíli, ale minul tolik jako 33.

David Hay ve třetím kole začaly rychle zaútočit, byl mnohem rychlejší než Audley a nižší k němu ve velikosti. Hay byl schopen snížit na podlaze ringu svého soupeře. Poté, co rozhodčí počítal, Hay byl opět pevně a Audley mu nemohl odpovědět. Rozhodčí se rozhodl zastavit boj.

Dokončení sportovní kariéry

Odli Harrison - profesionální boxer, který ukončil svou kariéru. Vyhrál první zápas zotavení. Ve druhém souboji se setkal s britským David Price a byl poslán do knockout v prvním kole. Harrison byl schopný vyhrát podruhé v profesionální boxer turnaje. Poté byl poslán do knockout v roce 2013 v prvním kole amerického boxera Deontey Uaylder, má v současné době světový titul v prestižní verze WBC. Po tomto boji Audley oznámila dokončení profesionální kariéru, ale později se rozhodl k návratu do tohoto sportu.

Odli Harrison: kariéra, celkem

Audley nedokázal ani přiblížit k výsledkům, které byly jeho krajan Lennoksa Lyuisa. Mnozí si myslí, že s takovými fyzickými daty a olympijskou zlatou medaili na svém kontě, má velkou budoucnost v profesionálním sportu. BBC podepsala bojovník a velký mnoho slibů ve smlouvě, ale Odli Harrison nedokázal stala nejjasnější hvězdou v boxu, a dokonce jeden den mistr. To je vedle titulu mistra světa, ale nikdy nebyl schopen ovládnout tento vrchol. 26.března 2015 ve věku 43 let Харрисон объявил о завершении боксерской карьеры. Britové heavyweight Odli Harrison oznámila dokončení boxerské kariéry.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.