Sport a FitnessOutdoorové sporty

Rozhkov Sergey: fotografie, biografie

Rozhkov Sergey - známý ruský biatlonistka, mistr světa a Evropy, několikanásobný vítěz Světového poháru. Jeden ze zástupců hvězdou národního týmu. Vrcholem jeho úspěchu přišla na konci 90. let - na začátku 2000s.

Brzy v jeho kariéře

Rozhkov Sergej se narodil v Murmansku, 1. dubna 1972. Po škole nastoupil do Arctic Murmanskou State University.

S 12 let se začal zajímat o lyžařské sporty a mají vyšší věk konečně přišel na biatlon. 24, se stal členem ruského národního týmu. V roce 1995 poprvé poslal do Světového poháru. Debut Rozhkov stává etapu v Ostersund Švédsku v individuálním závodě. Rozhkov Sergey sebevědomě drží závod pro debutujícího čtyřicátníka, a končí to v 15. pozici.

Již následující začátek přinesl první hit sportovec v první desítce světového poháru. Ve sprintu Rozhkov trvá 7.místo. Po návštěvě další tři etapy, biatlonistka nese celkem 8 závodů a je obsažen ve složení trénujícího personálu na mistrovství světa.

první medaile

V roce 1996 se soutěž konala v Ruhpolding, Německo. Je na to závodník Světového poháru ukázal senzačně úspěšný výsledek. V týmu závodě Rozhkov Sergej Leonidovič podílí spolu s více zkušenostmi Viktorom Maygurovym, Vladimirom Drachevym a Pavlom Muslimovym. V současné době tento druh biatlonu odstraněn z velkých soutěží. Rys závodu je, že vzdálenost je odeslána jednou všichni sportovci. V cíli mezi vedoucím a posledním týmem ve vzdálenosti by neměla přesáhnout 50 metrů, nebo 15 sekund. V opačném případě se tým dostane trestné minuty.

Ruský tým v závodě úspěšně provedena, což umožňuje pouze 2 mine. Nicméně, Bělorusové výstřel zcela bez chyby. Proto Rozhkov Sergej získal jen stříbrnou medaili. Konečný počet nevyřízených činil něco více než 32 sekund.

V první fázi poháru po Světového poháru Rozhkov vyhrává první vítězství. V koruně individuální závod, přišel do cíle jako první.

Avšak konec sezóny ukázala být mazány. Po prvním vítězství Rozhkov Sergey poprvé 50. ve sprintu, a další etapou v rakouském Hohfiltsine stal 45th v individuálním závodě a 36. ve sprintu.

Jako výsledek, v Rozhkov sezoně měl 13 závodů v průběžném pořadí Světového poháru, zaznamenal 122 bodů, skončil na 13. místě.

cup vítězství

Příští sezona Rozhkov strávili méně úspěšně, třikrát dostat na pódium, přičemž třetí místo trvale. Tohoto výsledku bylo dosaženo ve štafetě v Holmenkollen, týmu závodu v Ruhpolding a individuálním závodě v italském Antholz. Podle výsledků sezóny se konalo 19 Sergey Rozhkov. Biatlon dělal mnohem úspěšnější v příští sezóně. Vyhrál jsem relé ve finském Kontiolahti a dokončil sezónu na 10. místě.

Golden sezóny

Nejúspěšnějším pro Rozhkov byla sezóna 2004/2005. Téměř polovina ze závodů, v nichž se podílel, se ocitl na pódiu. Začal jsem s bronzovou medailí v relé v norském Beitostolen.

Rozhkov byl propuštěn na začátku roku 30 závodů, pravda dokázal vyhrát pouze jednou. Victoria dostal biatlonistka ve sprintu v italském Cesana San Sicario. Sedmkrát získala stříbrné medaile a 6 bronzových medailí znovu. Podle výsledků sezony Rozhkov zaznamenal 656 bodů a stal se tak na páté místo v celkovém Světovém poháru.

V tomto ročním období, na druhém místě za krajanem Sergejem Chepikova, třetí byl Francouz Rafael Puare, druhý - německý Sven Fischer a získal velký norský Ole Einar Bjørndalen. Rozhkov pro výkon v tomto Světovém poháru byla nejúspěšnější v kariéře.

Debut na olympiádě

Jako u každého sportovce je nejdůležitější soutěž Rozhkov stát olympijských sportů. Poprvé se dostat do tohoto festivalu sportovních biatlonistů se nepodařilo v roce 2002. Sportovní fórum se konalo v americkém Salt Lake City.

Řádným členem ruského týmu byl Sergei Rozhkov. Jeho biografie doplněné o další pozoruhodnou stránku. Být sportovec základní struktury, Rozhkov začala s výkony v individuálním závodě. Zjevně pracoval na všech hranicích, nedovolit jedinou slečno. Nicméně, hodně uznal k soupeři. Je třeba říci, že se mistrem v této disciplíně na olympijských hrách, norský Ole Einar Bjørndalen, dvakrát se nepodařilo zasáhnout cíl. Rozhkov, nevzavše žádné trestné minuty, vzal pouze 12. místo. Výsledný zpoždění bylo 2 minuty a 40 sekund.

Další disciplínou stala sprint. Zde Rozhkov vše dopadlo hůř, dělal nešťastnou chybu v první linii, přišel k cíli jen 51 metrů. V dalším stíhacím závodě o medaile se rozhodně neočekává.

Honička ve snaze Rozhkov proběhlo rychle, ale udělal chybu v první zatáčce. Nicméně jasně splněny zbývající tři, byl schopen výrazně zlepšit své konečné stanovisko, pohybující se od 51 th do 27. příčku.

Konečný byl start relé. Rozhkov běžel na druhém stupni. První na dálku opustil Victor Maygurov. Sebevědomě prošla segment cesty, předal štafetu do hodnosti Rozhkov vůdce, ale tato výhoda Sergei nedokázal udržet. První udělal 2 mine v náchylný, pak další v stoje. Ztratil jsem veškerou výhodu a prošel štafetu jeho týmový kolega Sergey Chepikova pouze 5th. A Chepikov a Pavel Rostovtsev následoval také vyhozen není bez nedostatků, minul dvojité 6krát. Výsledek - 4. místo týmu v relé.

Olympijské hry v Turíně

Opět vystoupí na sportovce olympiádě selhal po 4 letech v Turíně. Tyto soutěže nejsou v nejlepší formě přišel Sergey Rozhkov. Fotografie sportovec řekl, že sezóna není snadné. Ve Světovém poháru v biatlonu byl jen jeden podium - druhé místo v relé. Proto, na olympijských hrách, se podílel na jediném závodě - hromadný start.

Konečný Rozhkov začít na olympijské hry konaly 25.února 2006. První dva zahraniční Sergej proběhl bez chyb, nedovolit jedinou slečno. Nicméně, střelba ve stoje, protože se často stává, shrnul sportovec. Pro jednou minul třetího a čtvrtého palebné čáře, Rozhkov sám vyloučil ze seznamu uchazečů o nejvyšší místa. V důsledku toho - jen 20. pozici s časovým zpožděním 1 minuty 49 sekund od vítězného německého Michael Greis.

Rozhkov kariéra skončila v roce 2008. V poslední sezóně ve Světovém poháru, strávil jen tři závody.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.