Sport a FitnessOutdoorové sporty

Americký cyklista Greg Lemond: životopis, sportovní kariéry

Zatímco svět sleduje Mezinárodního olympijského hrátkám v Riu, bývalí sportovci a trenéři tiše pamatovat krát Zkušený slávu. Jedním z nich je známý profesionální cyklista z amerického Greg Lemond. Spolu, pojďme se ponořit do několika nádherných vzpomínek trojnásobný vítěz Tour de France.

Informace z životopisu sportovce

Gregori Dzheyms Lemond, lépe známý jako Greg, se narodil 26.června 1961 v Kalifornii. Od dětství, do budoucna se stal atlet zapojit se do cyklistiky. V té době měl ještě touhu stát se skutečným závodním jezdcem. Byla to jen malá hobby: jel závod se stejnými chlapců, kteří žijí v okolí. Nicméně, rodiče trvali na tom, že se snažil, aby se zapojily v cyklistice na vážnější úrovni. Když jsem se objevil případ mladého Američana identifikována skupina juniorů. Potom Greg Lemond a pokračoval, aby se zapojily do své oblíbené věci, ale pod záštitou profesionálními trenéry.

První úspěchy v cyklisty kariéry

Od prvního dne, kdy Greg začal důkladný trénink s trenérem, on byl pronásledován neuvěřitelnou touhou po vítězství. Říká se, že za 17 let v budoucnosti již pořízen mistrem jasný plán, ve kterém on popisoval jeho vítězství v juniorské mistrovství světa a olympijských her, které se konalo mezi juniory. 22 let má v plánu vyhrát zlato na prestižním Světovém poháru a na 25 - vyhrát Tour de France. Nicméně, Lemond nebyl jen snílek. Neměl sedět se založenýma rukama, a dlouho a tvrdě šel ke svému cíli, každý den cvičení se potit. Nakonec byli odměněni jeho úsilí. Sportovec byl jedním z nejlepších mezi juniory a dokonce podařilo upoutat pozornost národního cyklistického týmu America. To je to, co bylo Greg Lemond. Výška, hmotnost a další informace o tomto sportovec se dozvíte dále.

Výšky a hmotnosti byl cyklista?

Stojí za zmínku, že sportovec je poměrně vysoká. Jeho výška je 1,78 m Zohlednění toto číslo, můžeme říci, že to vážilo trochu. - pouze 67 kg. Do jisté míry to nezastavilo a pomohl mu dosáhnout takových významných výsledků, které jsme dnes mluví.

Účast na Světovém poháru a první velké vítězství

V roce 1977, Greg Lemond (biografie obsahuje mnoho zajímavých faktů) se stal americký junior šampion. A přesně o dva roky konečně potvrdil svůj status vítěze poté, co získal titul nejrychlejší a mocné cyklista v Americe. Současně, on upozornil na skutečnost, že doslova ničí své soupeře o téměř každý cyklistický závod.

Po celý rok, nadějný mladý muž neztratil ostražitost a rychle získává tvar. Jak se ukázalo, že se chystá dobýt nové vrcholy, které se staly na mistrovství světa, které se konalo v roce 1979 v Argentině k němu. Zpoždění není okamžik, když si udělal jméno v již existujícím seznamu juniory. K překvapení diváků, a všechny příbuzné mladý muž byl schopen nejen vyhrát ve skupině silničním závodě, ale také získat jen tři medaile: zlato, stříbro a bronz.

Po tomto úžasném vítězství do popředí médií a zástupci sportovního společenství jako budoucího mistra, nabírá na obrátkách s rychlým silou. Kromě toho, že byl vybrán k účasti v nadcházejících olympijských her v roce 1980. Nicméně, z nějakých důvodů sportovec nebyl schopen účastnit se jich.

Se stěhuje do Evropy a seznámení s budoucími soupeři

V roce 1980, došlo k neuvěřitelné a významná událost - mladý sportovec všiml vítěz pěti-time „Tour de France“ - francouzský cyklista Bernar Ino - a jeho sportovní ředitel Sirill GIMAR. Možná to bylo velmi osud znamení, které mnozí lidé musí čekat mnoho let. Stalo se to vše za mladého sportovce vítězství v cyklistice „Circuit de la Sarthe“, které se konalo ve Francii. V té době Greg hrál v národním týmu, který byl schopen obejít mnoho slavných veloprofi z východní a západní Evropy.

Deklarovat nejprve reagoval mladý talent Bernard Ino známou přezdívkou velokrugah Badger. Jeho dostal za neuvěřitelnou způsob, jak bojovat v průběhu soutěže. Mimochodem, Bernard ani odhadnout, že tváří v tvář své chráněnce najít silné a důstojného soupeře. V té chvíli, Ino poukázal na jeho ředitel Greg a doporučuje podívat se na chlapce pevněji. V důsledku toho, bez váhání, Sirill GIMAR uspořádal řadu setkání a ještě přesvědčil sportovec podepsat smlouvu a jít s nimi v Evropě. Polichocena pozorností jezdce se zkušenostmi, Greg Lemond neváhal souhlasit. Takže, když opustil svou rodinu a odešel do dobýt Evropu na konci roku.

Raketový kariéru atlet v týmu Sirilla Gimara

Poté, co ve velkém světě sportu, Greg nebyl zaskočen. A samozřejmě, že jsem neztratil mezi obrovské množství silných a slavných závodníků. Přes svůj mladý věk, on už získal nějaké důvěryhodnost i mezi jezdci se zkušenostmi. K překvapení Sirilla Gimara, jeho volba se ukázala být vytrvalý, silný a robustní. Proto se často museli soutěžit s cyklisty, kteří byli o hodně starší než on. Ten však nepřineslo jim to, co ve skutečnosti velmi podobně jako Bernard Hinault během počátku své hvězdné kariéry.

V roce 1981, americký cyklista byl čestně zapsal do jednoho z nejsilnějších francouzských týmů - Renault-Elf-Gitane. Zahrnuje se Bernar Ino. Ve stejném roce v „Dauphiné libere“ mladý talent dostal jeho hlavní trofej - třetí místo. A přesně o rok později Lemond vyhrál „Tour de l'Avenir“ a získal stříbrnou medaili na mistrovství světa. V roce 1983 titul byl schopen potvrdit a zajistit nové vítězství a medailí.

Řada ohromující vítězství

V roce 1984 cyklista začal sérii ohromující vítězství. Tak získal jen dvě bronzové medaile, jeden - v „Lutych-Bastogne-Lutych“, a druhý - na „kritériem du Dauphiné libere.“ Současně jezdce poprvé jsem se zúčastnil v „Tour de France“, který získal třetí místo, a jako nejlepší mladý sportovec, byl takzvaný bílý trikot.

Svár v týmu a přechod Greg La Vie Claire

Vidět tento soupeř v Greg Eno nakonec vypadla kvůli němu s jeho ředitelem a opustil tým. Na rozdíl od toho Gimaru Bernar vytvořil svou skupinu, kterou nazval La Vie Claire. Zde je zván a Lemond, který měl mluvit jeho jménem. Nicméně, aby se na vedlejší kolej ambiciózní Američané to nelíbí. Během každého ze svých závodů se mu podařilo svého učitele, zatímco soupeř tým hlava k hlavě. Což je důvod, proč se často hádali a argumentoval. A 20 července 1986 Greg Lemond nakonec šel Eno a vyhrál Tour de France.

V roce 1987 Lemond byl vážně zraněn při nehodě při lovu. Ze stejného důvodu musel vynechat dvě kola soutěže. Ale po obnovení Greg získal čestný mezinárodní turnaj ještě dvakrát: v letech 1989 a 1990. K tomu, on se stal „Sportovec roku“ a obdržel několik dalších vyznamenání a ocenění.

Greg Lemond: značka na kole a jeho odstoupení od sportu

Po sérii neuvěřitelných vítězství Greg dokončil svou kariéru v roce 1994. Zároveň byl čeká na novou kariéru v podnikatel Lemond kol. Společnost založil v roce 1990, ale byl schopen jej uvolnit teprve poté, co jsem opustil na kole. Od té doby uzavřela smlouvu s Trek a profesionální zabývající se prodejem jízdních kol pod logem Lemond. Lemond později objevil Lemond Fitness a restaurace Tour de France na Francii Avenue.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.