Doufat, „Zenith“ - Jevgenije Černova

Jevgenij Černov - mladý ruský hráč, který hraje v pozici obránce a záložníka. Žákem Tomsk fotbalu teď hájí barvy Petersburg „Zenith“.

sibiřský charakter

23.října 1992 se narodil Jevgenij Černov. Narodil se ve městě Tomsk, město daleko od fotbalu, ale od dětství se začal zajímat o sport. Obětavost a vytrvalost v mnoha ohledech definoval pozici, ve které hrál - v jádrové zóně.

V 17 letech se Black poprvé přišel do nativní aplikace, „Tom“ v ruském mistrovství utkání. Ve stejném roce, dne 13. srpna, debutoval v mládežnických týmů na turnaji. Rival ocel Samara „Křídla sovětů.“ Nicméně, první palačinka byl lumpy - "Tom" ztratil (0: 3).

V následujícím roce se tým snažil v „Mostovik-ruském“ od Ussuriysk, mluvení v zóně „východní“ z druhé divizi, ale nakonec se rozhodl zůstat v Tomsku a získat praxi v šampionátu mládeže.

Brzy se zapojil do tréninku hlavního týmu.

Debut v Premier League

Vzhledem k tomu, 2011 Jevgenij Chernov životopisu, který se poté stal dramaticky změnit začaly klesat v snaze o utkání Premier League. Nicméně, na první propuštěn až v roce 2012.

Stalo se tak 27. dubna. „Tom“ snažil se udržet pobytu v Premier League a jeho rival - perm „Amkar“ - byl jedním z lídrů v boji o 8-16 místě. Černov objevil na poli po dobu 80 minut, namísto Nikity Bazhenova, ale vliv na výsledek zápasu nemohl setkání skončilo remízou (0: 0). Podle výsledků sezony, „Tom“ opustil fotbalové elity.

V první divizi

V příštím roce Evgeniy Černov konat v Orenburg „Gazovik“ sloužící oblast „Ural-Volha oblast“ v druhé divizi. Hráč hrál 19 zápasů, což označené 4 vstřelených gólů. Spolu s týmem na konci sezóny, aby oslavili návrat do první divize.

Příští klub záložník se stal Dzeržinského „Chemist“, mluvení v první divizi. Zde hrál také na hostování. V krátké době se stala jedním z hlavních hráčů ve střední linii, byl schopen pomoci udržet Residence Club v první divizi.

Výsledkem je, že hráč, „Chemist“ Černov zůstal až do roku 2015, kdy se tým ještě šel do poklesu ve třídě. Během této doby strávil 58 zápasů a vstřelil 1 gól.

2015 Jevgenij Chernov strávil na hostování v Krasnojarsku „Jenisej“. V klubu strávil pouze půl sezony - před zimní přestávkou, a poté zpět na „Tom“. Během této doby se mu podařilo zahrát na 18 zápasů. Existují však nepodařilo občanů Tomsk. V roce 2016 Černov zájem několik klubů, zejména v „Krasnodar“ a „Zenith“.

Ve městě na Něvě

V lednu, on podepsal smlouvu s novým klubem Jevgenij Chernov. „Zenith“ zprvu nepovažoval to jako základ hráče, i když hráč cestoval s prvním týmem v táboře v Rakousku.

Poprvé t-shirt „Zenith“ Black dát v přátelském utkání proti irácké klubu „pracující v Iráku.“ Černov šel na pole v základní sestavy, strávil celou první polovinu. Hra není plná nebezpečných okamžiků, a nakonec skončil remízou - 0: 0.

Na dvou kultur se zúčastnilo 8 přátelských utkáních za „Zenith“ Jevgenije Černova. Fotbalista hraje nejvíce na hřišti během utkání proti švýcarské, „Sion“ - 62 minut. Nicméně, na pomoc jeho tým nemohl, „Zenith“ ztratil v poměru 1: 3.

V „Zenith“ bázi

Dokud inkoust nedostal do hlavní části Petrohradu v oficiálních utkáních hrál na farmě klubu, „Zenit-2“, který hraje v šampionátu první divize pod vedením Vladislava Radimov. Pro tento příkaz Eugene hrál 26 zápasů a vstřelil jeden gól.

Aby jeho debut v prvním týmu fotbalista upadl do zápasů 1/16 finále ruského poháru. St. Petersburg skupina šla na návštěvu tým First Division - FC "Tambov". Černov vstoupila na pole v základní sestavy a strávil na trávníku po dobu 90 minut.

Na obranu „Tambovské“ velkých problémů „Zenith“ není vytvořen tak, že jeho tým debutant počasí nepokazil. Přestože první polovina byla vytvořena, a v ostrém boji, k otevření účtu „Zenit“ mohl jen těsně před přestávkou. Ale v druhé polovině setkání tambovchane úplně rozešli. Výsledkem je, že schůzka skončila s výsledkem 0: 5 na výsledkové tabuli pro návštěvníky.

V Premier League v „Zenith“ debutoval 24. října Jevgenije Černova. Fotografie fotbalista v tento den zdobené fotografických zpráv o utkání. Vstoupil do pole v základní sestavy, ale přestávka byla nahrazena Artur Yusupov. Pitertsy výher - 1: 0.

Navzdory tomu, že inkoust je strávenou jen napůl, se mu líbí trénujícího personálu. Příští zápas se objevil na základně. A soupeř se ukázal být hlavní osoba, která má Eugene - nativní „Tom“, v jehož rámci byl nikdy schopný získat pevnou půdu pod nohama.

A jakmile byl schopen ověřit v produktivní činnosti. Po 26 minutách, Černov snížit mimořádnou věrností ježdění v brankářem, kdo vzal míč Dziuba ho hodil na průběh Kokořín, který jasně zasáhl. 1: 0. Až do konce hry skóre se nezměnilo. Takže Eugene přímo podílel na vítězství nad svým bývalým klubem.

S každým zápasem je stále pevně na základě „Zenith“ v blízké budoucnosti přeje, aby se stal klíčovým hráčem tohoto klubu, úspěšně účastní nejen v obraně, ale v útočných akcích týmu.

V národním týmu

V roce 2011, Jevgenij Černov byl poprvé povolán na základě umístění juniorské reprezentace Ruska na fotbal. V té době mu bylo 19 let.

Černov zúčastnili mezinárodního turnaje pro chlapce narozeného v roce 1992, která se konala v Portugalsku. Debut v zápase proti Francouzům, v 62. minutě Eugene přišel z lavičky. Všimněte si však účinná opatření selhala, Schůze skončila remízou - 0: 0. Dohromady strávil za národní tým 3 hry, zatímco v národním týmu už není volána.

Dnes, s příchodem hlavního manažerského týmu Stanislav Cherchesova náhodou přišel pro každého.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.