Sport a FitnessAtletický

Anna Trubnikov - profesionální umělecká gymnastka

Anna Trubnikov - profesionální ruský gymnasta, který i přes svůj mladý věk má mnoho fanoušků po celém světě. Dosáhla velkého počtu vítězství v jednotlivých turnajích. Trubnikov dosáhl úspěchu ve sportu, protože jeho neomezené vytrvalosti a vrozenému talentu.

Začátek sportovní kariéry

Anna Trubnikov se narodil 20. května 1996 v Petrohradě. Mladí rodiče dali Anna místní gymnastické školy, když jí byly 4 roky. Kulturní kapitál gymnastiky je velmi populární. Každý čtvrtý dívka ve městě, zabývající se tímto sportem. Sportovci z Petrohradu se vyznačují svými nádhernými muzikálností a prováděcích techniku prvků. Tento mladý sportovec se na jeho výchově trenéra Marina Solovjov. Za to, že více než 10 let Alina Galina Ulanova trénoval Eduardovna. V roce 2009, výkon tohoto talentovaného cvičence zahrávat slavný ruský trenér Irina Viner. Byla to ona, kdo rozhodne, koho pozvat k účasti v prestižní soutěži. Jakmile Viner řekl, že je Anna Trubnikov je nejlepší gymnasta z Ruska. Ale v mezinárodní soutěži tento sportovec často dělá vážné chyby, kvůli které ztratil velké množství bodů.

profesní životopis

V roce 2011 Anna poprvé přišel do juniorské reprezentace Ruska. Skupinové cvičení pod vedením Iriny Bystrovoy a Elena Petunin se ukázalo dobré výsledky i přes svůj mladý věk. Ve stejném roce Anna Trubnikova stal mistrem Evropy. Po tomto vítězství, její kariéra oživil. Do 4 měsíců, začala hrát v ruském šampionátu. Ostatní členové týmu byli starší než Anne. Navzdory tomu, vystupovala na roveň s nimi. Počínaje rokem 2011, tento talentovaný sportovec trénoval v Novogorske a Petrohradu. Doma se zabývala všechny stejné Galina Ulanova. Na prvním místě Všichni odborníci v gymnastiku uvedeno, jak se to provádí zase v kruhu. Pro ni, tento prvek je koróna. Anna Trubnikov po celém světě vykonávat jeho nejlepší.

Úspěchy ve sportu

Anna Trubnikov, gymnastika, pro které byla vždy na prvním místě v životě vyhrál spoustu vítězství. Na Světovém poháru, který se konal v domě Anny v Petrohradě, to nebylo rovno. Odhady gymnastek byla mnohem vyšší než u jeho konkurentů. Trubnikov byl velmi spokojen s podporou fanoušků. JCC hala ona jednala ve věku 12 let. V týmu šampionátu Anna Trubnikov v roce 2012 vyhrál mistrovství Ruska, a v jednotlivých all-around byla bronzová medaile. Následující rok, tato umělecká gymnastka se 2 stříbrnými medailemi a 1 bronz. V roce 2013 se podílela na Grand Prix v Moskvě, který vyhrál s jistotou. Ten stejný rok, ona zůstala bez medaile na Grand Prix v Holon, Kalamata a Světového poháru. V roce 2014 Anna vyhrála Trubnikov St. Petersburg Cup. Navzdory velkému počtu vítězství, sportovec se nevykazují v ulicích ruských měst. Ona je velmi šťastný, protože nemají rádi příliš mnoho pozornosti na jeho osobu.

Život po skončení profesionální kariéry

Sportovní kariéra dívek, které se věnují sportovní gymnastice, velmi krátká. Po dobu asi 22 let, oni skončí mluvení a hledá pro sebe v životě. Většina sportovců se začal učit, pro jejich sport je v životě důležité. Do kategorie těchto dívek je pravda Anna Trubnikov. Rytmická gymnastika, vystoupení foto z dívka ve sportu mohli často vidět ve zprávách, že je pro ni velmi důležité. Anna je šťastně pracuje s dětmi doma. Ve středu v tělocvičně k němu velký počet dětí přichází ke studiu každý rok. Mladí trenéři jsou vhodné pro proces učení dětského je velmi kreativní. Ty jsou vyzvány, aby se učitelé herectví, tanec, kejklíři a, samozřejmě, choreografů. Jsou si dobře vědomi o děti, protože mají stále na paměti, že obtíže, které byly samy. Tento sportovec Od roku 2014 studuje na NSU ně. P. F. Lesgafta.

Anna Trubnikov, gymnastika byla vždy důležitou součástí života, je nyní úspěšně pracují s dětmi. Během představení se vždy provádí komplikovanou programu, a to i když nejsou udělovány za velké množství bodů.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.