Sport a FitnessAtletický

Yana Kudryavtseva - pýcha ruských gymnastiky

Yana Kudryavtseva stala známá nejen pro své obrovské gymnastické talenty. Ve sportovní kruhy pro zvláštní milost a jemnost, stejně jako četné ocenění obdržel v mladém věku, ona byla nazývána „křišťálové sošky.“

Tato křehká dívka v historii gymnastiky se stal nejmladším absolutní mistr světa, získala titul ve věku 15 let. Yana Kudryavtseva, jehož výška a hmotnost lze nalézt v našem článku, obdržel titul vícenásobného mistra Evropy. Také tato dívka, jen tři roky (2013 až 2015) byl schopný dostat se titulní třináct-mistři světa.

Yana Kudryavtseva, Životopis

Budoucí světoznámý gymnasta se narodil v Moskvě v roce 1997. Mnozí věří, že vytrvalost, kázeň a láska pro sport dívky byly položeny na genetické úrovni. Její rodina nelze nazvat obyčejnou nebo normální, protože její otec - Alexej Kudryavtsev, slavný sportovec, plavec, který v roce 1992 se stal olympijským vítězem.

Spustit sportovní výkony

Yana Kudryavtseva, fotka, která je uvedena v tomto článku, začal svou kariéru v roce 2008 ve věku 11 let. Vyhrála s neuvěřitelnou lehkostí v regionálním juniorských soutěžích. Rok po velmi úspěšném startu v roce 2009, Yana Kudryavtseva vyhrál juniorské mistrovství Ruska, která se konala ve městě Dmitrov. Přes příští 2 roky gymnastky se stal vítězem šampionátu se konalo v Kazani a Samara.

Úžasné vítězství mladé gymnastky

Na soutěžích v mezinárodním měřítku Yana Kudryavtseva poprvé přišel v roce 2011 a hned vyhrál juniorský světový pohár. Jen o rok později, v roce 2012, se stala nejlepší mezi výkonnější cvičení s míčem Evropy Junior. Ve stejné soutěži získala zlatou medaili, se účastní v týmu všichni-kolem.

Vzhledem k tomu, 2013 Jan se začal podílet na dospělých soutěžích. Ve Vídni, na mistrovství Evropy, Kudryavtseva vyhrál zlato. Na Světovém poháru v roce 2013, gymnasta zaslouženě získal stříbro a zlato pro jednotlivé výkony a bronzovou medaili za all-around.

Ve stejném roce se úspěšně debutuje na Světovém poháru, který se konal v Kyjevě. Získala dvě zlaté medaile a stal se stříbrný medailista z mistrovství světa.

bolestivá zrání

Je známo, že tyto parametry gymnastka hrají významnou roli v technice provádění triků. Jeho první vyznamenání Jan dostal poměrně křehké dítě. Ale v průběhu let, samozřejmě, její tělo se začalo rozvíjet a růst. V tisku byly diskuse o svých externích dat jsme začali psát o tom, co Kudryavtseva protáhl v růstu a přibral na váze, což je důvod, proč nemohla přijít se stejným úspěchem jako předtím. Ta dívka, porozumění nezvratnost procesu, nestane frustrovaný a ignorovat posměšky.

Yana Kudryavtseva, růst, který nyní činí asi 170 cm a hmotnost - cca 48 kg, byl schopen s pomocí trenéra zvednout a vytvořit pro sebe ideální výkonnost programu s ohledem na jeho parametrů. Pokračuje úspěšně provést, získávání nových medailí.

Obtíže s jejich studia

Časté výcvikové tábory, neustálé vzdělávání a konkurence jsou nezbytné pro život každého sportovce. U mladých gymnastů, proto žádné výjimky jsou dělány. To je důvod, proč téměř všechny mladší atleti mají problémy s učením, to prostě fyzicky nemám čas, a někdy i morální sílu. Jan nebyl výjimkou, a v rozhovoru přiznala, že škola, v klasickém slova smyslu, nebyl s 7. tříd, se vrátil jen složit zkoušky.

Je-li čas ve třídě promování, aby se složit zkoušku, Kudryavtseva musel zkusit. tvrdě pracovala s lektory, a to zejména musel vytáhnout z matematiky, protože, jak si všiml, její atletické trenér, to je předmětem nejvíce nelíbí povolení. Po střední škole gymnasta plánoval získat vyšší vzdělání, se zapsal do státní univerzity tělesné kultury v Petrohradě.

Za účelem vyřešení problému závěrečných zkoušek, Jan Kudryavtsev byl nucen vynechat kvalifikační kola Světového poháru, ale dívka, jako vždy, a to díky své vytrvalosti dosáhla svých cílů. Všechny zkoušky, s přihlédnutím ke stávajícím potížím, které byly předány Jana důstojnost.

Výsledná trauma a rychlé obnovení

Představa, že dobré fyzické schopnosti, vrozenou milost a flexibilitu, stejně jako dobrou koordinaci pohybů je dost pro úspěch v gymnastice je hluboce vadný. Podle trenéra Jan Kudryavtsev trénink po dobu 5-6 hodin denně a každý prvek plní bezpočet doby, pokud to nedopadne dokonalá.

Tato křehká dívka má opravdu bojovného ducha, který je potvrzen nejen její chování během tréninku. Yana Kudryavtseva, fotky, které jsou často publikovány v různých mezinárodních sportovních médií, během své krátké kariéry, kromě mnoha ocenění, a podařilo se mu dostat poměrně vážné zranění. Jeden z nejnovější zprávy o gymnastka byla noha zranění obdržel v srpnu, v průběhu mistrovství světa, které se konalo v Kazani. Byla zasažena mnoho z jeho vůle, budou moci obnovit téměř 6 týdnů. To není poprvé, který říká hodně o své postavě.

Například v roce 2014 v Holon, Izrael, mladá gymnastka se zúčastnil vystoupení na Grand Prix. V průběhu realizace komplexu cvičení s míčem Ian nebyl udržel rovnováhu. Jako výsledek, ona spadla a zasáhla hlavu moc. Mnoho lidí v publiku si myslel, že gymnastka již stoupat. Ale Kudrevtseva nejen schopni překvapit místnost, stoupá po hrozném pádu. Vystudovala výkonu před koncem dokončuje svůj výkon Zároveň neumožňuje žádnou chybu. Odměnou za takovou sílu charakteru se stala cena-vítězný třetí místo.

Porotci byli v rozpacích, když Ian pokračoval výkon ve dvou typů všestranný. V tento den, s výjimkou třetí místo za výkon míče, získala ocenění za výkony se stuhou a klubů.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.