Sport a FitnessTenis

Světlana Kuzněcovová: tenis, rodina, osobní život a koníčky

Kuznetsova Svetlana Aleksandrovna - vynikající tenista, vítěz několika soutěží grandslamových. Je ctěná mistr sportu Ruska.

Světlana Kuzněcovová: životopis

Narozen budoucího šampiona 27.června 1985 v Petrohradě v rodině sportovců. Od dětství, Svetlana vštípil lásku k zdravému životnímu stylu. Každé ráno pro rodinu začala se společným poplatku, procházky na čerstvém vzduchu.

Když začínám vážně usilovat Světlana Kuzněcovová sporty? Tenis se stal pro ni součástí života v sedmnácti. Být na hřišti dívka cítila skutečný požitek. Tyto pocity se jí podařilo udržet až do dospělosti.

První velké vítězství přišlo Svetlana v roce 2001, kdy se sportovec získal profesionální status 16 let. V první sezóně získala čestné ITF turnaje. V roce 2004, sportovec dosáhl závěrečné fáze US Open a vyhrál soutěž. Ale nečekaný úspěch byl jen začátek. Protože teď tenis Rozumí se, že nové úspěchy vyžadují ještě více tvrdé práce v tréninku a zvýšené úsilí.

Vítězství a ocenění Svetlana

Kuznetsova Svetlana Aleksandrovna většina ostatních Russian tenistů ve finále ukázalo řadu grandslamových turnajů. Na tak vysokou fázi soutěže sportovec dosahuje 6krát ve čtyřhře soutěž a 4krát ve dvouhře.

Jak již bylo uvedeno výše, Svetlana je vítěz Open Championship ve Spojených státech. V roce 2004, ve finále soutěže Kuznetsova získal další ruský atlet Elenoy Dementevoy. Příští finále, ve kterém tenista sešel s krajanem, se konal v turnaji „Roland Garros“ v roce 2009, který získal sportovkyně Dinara Safinová.

Jaké další úspěchy sama založena jako Světlana Kuzněcovová? Nech ji tenis, stejně jako 30 krát jednat v názvu odpovídat největších světových turnajů. K tomuto dni, sportovec sdílí první pozici v žebříčku ruských sportovců v souladu s počtem finále, spolu s Maratom Safinym a Maria Šarapovová.

Svetlana Kuznetsova (tenistka): osobní život a koníčky

Mimo tenisový kurt ruský sportovec se snaží vést normální život. Svetlana je notorický fanoušek fotbalu. Největší potěšení, které přináší návštěvu své oblíbené tým Zápasy - Petersburg „Zenith“. Sledovat své klubu Kuznetsova I V mezi výkony na světovém tenisovém turnaji.

Další slabinou Svetlana - snowboarding. Kromě toho, ve svém volném čase školení tenista miluje tanec na moderní hudbu, ke studiu cizích jazyků.

kamarád vyhledávání není zdaleka nejdůležitější úkol, který se postaví před Světlana Kuzněcovová. Tenis v současné době působí prioritou pro sportovce, protože opakovaně řekl ruský šampión sama.

rodina

Jako mladý otec, Svetlana byl angažován v cyklistice, a nyní se podílí na tréninku mladých atletů vážný start v dané disciplíně.

tenis matka opakovaně získala zlaté medaile ve všech stejném jízda na kole, zejména 6 krát vyhrál mistrovství světa. Je držitelem titulu ctěná Mistr sportu SSSR. Dnes slouží jako trenér ve sportovní škole v Petrohradě.

Brother Světlana Kuzněcovová je vicemistr z olympijských her v Atlantě, kde se najednou byl produkující prestižních ocenění v ruském týmu závody na cyklostezky.