Sport a FitnessAtletický

Kostina Oksana: sportovní výsledky a biografii

Oksana Kostina - sovětský sportovec, prominentní ruský gymnasta, mluvit s individuální cvičení.

první výsledky

V gymnastice Kostina Oksana dostal do věku sedmi. 1986, kdy se dívka bylo 14, jí přinesl první výsledky vyhrát soutěží mezi Penza škol. Sportovec ocenil, ale talent, nadaný dívka schovává na Sibiři, si nevšiml, - v každém případě, že nepřikládal velký význam, protože se často stává. Nikdo v té době nemohl předvídat, že to bude trvat tak významné místo v dějinách domácího i světového gymnastiku, bude to cca. Ale Kostina Oksana, gymnasta, zaujal dva roky později, když ji národní soutěž vedla k druhé místo na stupních vítězů se stříbrnou medailí. Adult Championship, které se konalo ve stejném roce 1988, rok skončil pro dívky 16-tého polohy.

Reprezentační

Příští, 1989, rok Kostina Oksana uvedeno ve sportovních kruzích pouze jako kandidáta na účast v soutěži v národním týmu. Konečné rozhodnutí bylo přijato poté, co čestný bronz v Krasnojarsku na federální soutěže. Mistrovství světa, kde debutovala letos se konal u sportovců velmi úspěšných: v Sarajevu, se stala první v postaveních týmu, vzal na pódium, mluvit s míčem. Mnoho z nich se usadila, které dosáhly takové vynikající výsledek, ale ne s ní. Kostina Oksana neví odpočinek, zapomenout na spaní - zdálo se, že zametl posedlost, po celou dobu obsazený tvrdý trénink pod přísným vedením trenéra na cestě ke skutečně pozoruhodné vítězství. A začali přicházet jedna za druhou, všude tam, kde provedena sportovec. Brilantní výsledky byly zaznamenány v roce 1991 hodnost poctěn Mistr sportu SSSR.

Zrušené olympijských hrách v Barceloně

Nikdo nepochybuje o tom, že země v roce 1992 olympijské hry, které se konalo v Barceloně, bude reprezentovat ruské sportovkyně Kostina Oksana. Téměř všechny soutěže, která se konala v tomto roce byly vyhrál to. Představení v 10 programů 12 přinesly jí nejvyšší skóre poroty. Ale politické zúčtování, zápis do vyšších kruhů, nedovolil jí zúčastnit významných událostí v životě každého sportovce bránit svůj náskok a na olympijských hrách. V boji za práva na účast v Kostina, vláda své země a její vlivní členové byli zapojeni, ale Výbor pro sport, a to is jejich podporou nemohl nic dělat politické rozmíšky zvítězil. Odpor byl silný a byl rozlil velké množství slz. Ale tady Kostina Oksana ukazoval sebe skutečný bojovník. Podařilo se jí dostat přes sebe, dát dohromady. Vrátit do sportu bylo skutečným překvapením pro oponenty, kteří byli přesvědčeni, že gymnasté sportovní kariéru skončí po takovém silném šoku. Tento výnos je dvojnásob překvapen skeptiků, když se mistrovství světa, které se v Bruselu ukázala, že Kostina Oksana - absolutní mistr.

Dohodě s trenérem

V autobiografické knize napsal trenérem Oksana, Olgoy Buyanovoy dívka věnovala samostatnou kapitolu. Čtenář se dozví od ní, s nímž stál na cestě k šampionátu, který překonal Kostina Oksana. Životopis je stanoveno v této práci ukazuje, jak těžké to bylo nutné pro oba. Od začátku až do dívky není přitlačen nějaké naděje. Ona sama věděla, že by bylo lepší jít na vysokou školu, aby inženýr, než ztrácet čas na cvičení. Ale jen proto, že trenér v historii tohoto sportu zaznamenaly všechny její vítězství.

To Olga Buyanova nenechal ženu, když jsou ruce již začaly klesat. Jejich společným cílem bylo získat titul mistr sportu mezinárodní třídy - teprve po dosažení dohody povoleno gymnasta zvolit jinou cestu. Ale to bylo souzeno, aby se stalo tak jako tak.

Mezinárodní Mistr sportu

Oksana stal jim v Krasnojarsku. K dosažení požadovaného výsledku bylo natolik, aby se páté místo. Mezi mistrů světa, olympijští medailisté, gymnastky, členové týmu, očekávají, že se povznést nad to není nutné. Ale konkurence může být nepředvídatelné. Okolnosti byly takové, že Oksana Kostina mezi prvními třemi. O něco později, všechny tři dívky se rozhodla poslat do Světového poháru, ale neměli kam ustoupit.

Od té chvíle, kdy jsme začali tvrdý trénink s desítkami tratí. Jen několik opakování, zátěž, která nebyla schopna udržet jakékoliv jiné gymnastka vlaky v klubu v té době, nechá vystoupit na Oksana vyhrát a porazit všechny soupeře, což potvrzuje svou vedoucí pozici v soutěži.

Oksana je ihned patrné - jakýkoli důvod, pro který bylo přijato, čímž ji k dokonalosti. I kdyby odešla do posilovny a stal inženýrem, že by dosáhl velkých výšek v profesi. Jiným způsobem, to nemohlo být tak o dívce reagovat blízkými kolem sebe.

Géniové jít mladý

Dívčin život byl tragicky zarazen na začátku roku 1993 při autonehodě na cestě z letiště Domodědovo, kde potkala svého snoubence. Na pohřbu Oksana měla na sobě šaty nevěsty. Vše, co je po sobě zanechal Kostina Oksana - fotky, videa, prezentace a vytisknout je na jejich talent jako příklad rezistence, vystavení budoucí generace cvičenců.

Ve svém domě v Irkutsku, pamětní desky. Ve městě se každoročně na mezinárodní úrovni turnaje věnoval sportovec. Účast v různých šampionátech jí přinesl 14 medailí, včetně 9 zlata.

Copyright © 2018 cs.unansea.com. Theme powered by WordPress.